دنیای سونیک
صفحه نخست                 ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وب


سلام به علاقه مندان بازی سونیک
من دلارام هستم


این بلاگ سال 1390 ساخته شده

من هیچ کدامیک از این مطالب را از سایت ها و وبلاگ های فارسی کپی نکرده ام . بلکه همه ی این مطالب از خودم و یا ترجمه شده از سایت های معتبر خارجی هستند .

بنابراین خواهشمندم مطالب بنده را هرگز کپی نکنید مگر با ذکر منبع .

مدیر وبلاگ :دلارام
نویسندگان


شدو توسط پروفسور جرالد رباتنیک ( پدر بزرگ دکتر اگمن و ماریا ) ساخته شد . پروفسور جرالد همراه نوه اش به نام ماریا ، در کشتی فضایی زندگی می کردند . پروفسور با موجودی به نام بلک دوم در ارتباط بود . پروفسور جرالد تصمیم داشت که برای محافظت از ماریا و مردم زمین ، موجود زنده ای ، شکست ناپذیر بسازد . بنابراین او با بلک دوم قرار دادی بست . 

قرار داد آنها این بود که اگر بلک دوم ، با استفاده از خون و DNA اش ، به پروفسور جرالد در ساخت شدو کمک کند ، وقتی بلک دوم بازگشت ، او هفت زمرد هرج و مرج را به او خواهد داد . 

در ابتدا این مسئله ، پیشنهاد خوبی به نظر می رسید ، اما ... 

یک روز پسر جوانی ، شدو را دید و بلافاصله فکر کرد که شدو شخصی بد و شرور است . !!
آن پسر ، بزرگ و یک کماندور G.U.N شد و هنوز از شدو متنفر بود . چون فکر میکرد که شدو باعث مرگ ماریا می شود . !!!!

پس از مدتی بعد از ساخته شدن شدو ، سربازان G.U.N به کشتی فضایی حمله کردند و تمام کسانی را که با پروژه ی شدو در ارتباط بودند را به قتل رساندند .آنها شدو را نیز درون غلافی حبس کردند . ماریا ، شدو را آزاد کرد و هر دوی آنها شروع به فرار کردند تا اینکه به اتاقی رسیدند که در آنجا غلافی بود . 

ماریا ، شدو را درون غلاف گذاشت و از شدو خواست تا به او قول دهد ، که همیشه از کره ی زمین و مردم ، محافظت خواهد کرد . سپس ماریا دستگیره را کشید و شدو به سمت کره ی زمین رها شد و مدتی بعد نیز ، ماریا در اثر تیری که خورده بود ، مُرد . 

شدو در زمین توسط دولت دستگیر شد . از طرفی هم ، در کشتی فضایی مستعمره ، جرالد با شنیدن خبر مرگ ماریا ، عصبانی و دیوانه شده بود و به تنها چیزی که فکر میکرد ، انتقام بود . 

به همین خاطر جرالد تصمیم گرفت با استفاده از شدو ، از مردم انتقام بگیرد . !!

پروفسور جرالد ، برای انتقام گیری و رسیدن به خواسته اش ، ذهن شدو را دستکاری کرد و کاری کرد که شدو قولش به ماریا را نتواند به یاد بیاورد و تنها چیزی که به یاد بیاورد ، کشته شدن ماریا باشد .

در واقع جرالد ، از شدو به عنوان وسیله ای برای رسیدن به خواسته اش استفاده کرد و شدو ، تنها یک قربانی بود .

سال ها بعد ، دکتر اگمن به جزیره ی زندان سفر کرد . جزیره ی زندان مکانی بود که در آنجا ، شدو درون کپسولی حبس شده بود . دکتر اگمن ، شدو را آزاد کرد و شدو که به خاطر جرالد ، حافظه اش را از دست داده بود ، تنها چیزی که به یاد می آورد ، کشته شدن بهترین دوستش ، ماریا بود

بنابراین شدو ، تصمیم گرفت تا با دکتر اگمن همکاری کند و از مردم انتقام بگیرد. .

وقتی شدو و اگمن در کشتی فضایی مستعمره بودند ، شدو به دکتر اگمن درباره ی سلاحی توضیح داد که می توانست کل جهان را نابود کند . نام آن سلاح Eclipse cannon بود . 

آنها برای راه اندازی آن سلاح ، نیاز به 7 زمرد هرج و مرج داشتند . بنابراین ، شدو و روژ و دکتر اگمن ، با هم یک تیم شدند و تصمیم گرفتند تا 7 زمرد را پیدا کنند . آنها به جزیره ی زندان سفر کردند و در آنجا ، 6 زمرد یافتند و دوباره به کشتی فضایی برگشتند . 

اگمن ، 6 زمرد را درون Eclipse cannon قرار داد و برای ترساندن مردم ، تکه ای از ماه را توسط آن سلاح نابود کرد . سپس آنها تلاش کردند تا آخرین زمرد را بدست بیاورند . آخرین زمرد در اختیار تیلز بود که اگمن با شکست دادن تیلز ، موفق به بدست آوردن آخرین زمرد هم شد . 

اگمن ، آخرین زمرد را درون Eclipse cannon گذاشت و ناخودآگاه برنامه ای که پروفسور جرالد 50 سال پیش طراحی کرده بود ، فعال شد . همراه با فعال شدن آن برنامه ، ویدیویی از جرالد پخش می شد که در آن ویدیو جرالد در حال توضیح دادن این مسئله بود که اگر هر 7 زمرد درون هسته ی cannon قرار گیرند ، باعث می شود که آن بسیار واکنش پذیر و قابل انفجار گردد و اگر کشتی فضایی که در روبه روی زمین واقع است ، با زمین برخورد کند ، زمین تکه تکه خواهد شد .


همه، با این امید که بتوانند آن برنامه را متوقف کنند ، به سمت هسته ی کشتی فضایی حرکت کردند . 
در بازی سونیک ادونچر 2 ، ایمی ، و در کارتون سونیک ایکس ، کریس تلاش میکرد تا شدو را متقائد کند ، به کمک سونیک برود و به مردم زمین کمک کند . 

در ابتدا ، شدو با او مخالفت کرد ، اما پس از شنیدن آخرین حرف های کریس ( ایمی ) ، قولی را که به ماریا داده بود را توانست به یاد بیاورد و پس از ریختن اشک ، به کمک سونیک و ناکلز رفت . 

شدو و سونیک و ناکلز به سمت هسته ی کشتی حرکت کردند . سونیک و ناکلز سعی میکردند تا انرژی زمرد ها را متوقف کنند و شدو نیز سعی می کرد تا موجودی به نام بیولیزارد را شکست دهد . 
سرانجام ، شدو بیولیزارد را شکست داد و ناکلز توسط مستر امرالد ، انرژی 7 زمرد را متوقف کرد . 

اگمن ، اعلام کرد که بیولیزارد هنوز زنده ، و در حال کشیدن کشتی فضایی به سمت کره ی زمین است . شدو و سونیک با 7 زمرد ، به سوپر تبدیل شدند و بیولیزارد را برای همیشه نابود کردند . سوپر شدو و سوپر سونیک ، برای بازگرداندن موقعیت کشتی ، کیاس کنترل کردند ... 

اما از آنجایی که شدو تجربه ی کمی در زمینه ی اقامت در فرم سوپر داشت ، از هوش رفت و به سمت کره ی زمین سقوط کرد . سونیک و دوستانش فکر می کردند که شدو ، مُرده ... اما اشتباه میکردند . !!
شدو ، هنوز هم زنده ماند و بعد ها با کمک سونیک با موجودات فضایی مبارزه کردند . توجه : قضیه ی بلک دوم و قرار داد بستن او با پروفسور جرالد در کارتون سونیک ایکس و بازی سونیک ادونچر 2 ، نشان داده نشده . بلکه ، تنها در بازی shadow the hedgehog نشان داده شده .


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 14 شهریور 1391
دوشنبه 4 آذر 1398 07:33 ب.ظ
فصل 4 هم‌همست
دلارام : والله فعلا که 3 فصل داشت، بعید میدونم فصل چهارمی در بیاد
دوشنبه 28 خرداد 1397 12:39 ق.ظ
سلام میشه شمارتون رو بدید.به کمکتون نیاز دارم
دلارام : ایمیلم.

Delaramazzami@gmail.com.

شماره رو آخه تو وبلاگ، در معرض عموم مردم که نمیشه گذاشت
یکشنبه 27 خرداد 1397 03:02 ب.ظ
سلام.ماریا مریضی خاصی هم داشته؟
دوشنبه 6 فروردین 1397 12:07 ب.ظ
یک سوال، در کارتون سونیک ایکس رژ خفاش به شدو گفت دو نمونه ی آزمایشگاهی از شدو وجود داره یکی اصلی و یکی تقلبی و زمانی که ماریا شدو را آزاد کرد ۲ کپسول سمت زمین پرتاب شد میشه لطفا درباره ی این ماجرا که کدام تقلبی بود وکدام واقعی توضیح بدی
جمعه 17 آذر 1396 04:27 ب.ظ
خیلی وقت بود که یه سوالی ذهن منو به خودش مشغول کرده بود توی فصل سوم سونیک ایکس چرا شدو قصد نابودی سونیک و دوستانش را داشت و در اخرای فیلم چه چیزی باعث شد دباره با سونیک همکاری کنه
دلارام : شدو که همیشه به عنوان رقیب سونیک هست و به خاطر حرفهای اگمن ، نسبت بهش سوء ظن داره ! در آخر فصل سوم چون جهان در خطر بود همه با هم همکاری کردند که دنیا رو نجات بدن ، وگرنه همه شون که میمردن !
سه شنبه 21 شهریور 1396 06:39 ب.ظ
مطالبط یکم نسفه اخه یه سری چیزارو توش نذاشتی
دلارام : بستگی داره ... بعضی از مقالاتم اینقدر کامله که حتی در سایتهای خارجی به اون خوبی توضیح نداده...
زندگی نامه شدو رو خییییلی مفصل توضیح دادم ، توضیح کاملترش در کامنتای قسمت answers هست ...
اگر بخوام که کاملش رو بگم که فکر کنم یه کتاب میشه !!! شدو در یکی دو تا بازی نبوده ... زندگی طولانی داشته...
من ۷ سال پیش در وبلاگم توضیج کاملتری داده بودم ولی متاسفانه وبلاگم بعد از ۱ سال حذف شد و خیلی از مطالبم از بین رفتند ...بعدش یعنی ۶ سال پیش یه وبلاگ زدم ( یعنی همین وبلاگ ) رو ساختم ، و مطالبی که پاک شده بودند رو دیگه حوصله ام نیومد دوباره توضیات مفصل بدم و خیلی کوتاه نوشتم مثل همین زندگینامه شدو که ۱۰ دقیقه ای نوشتم و یا بیوگرافی بعضی شخصتها که فوق العاده کوتاهه ! چون دیگه میخواستم به جای اینکه مطالب تکراری گذشته رو دوباره وقت بذارم و توضیحات بدم ، از اون بعد مطالب جدید دیگه رو کاملتر بنویسم و دوستان و همراهان قدیمی سونیکی اون زمان هم ، همینو از من میخواستن چون این مطالب ، کاملترش رو ۷ سال پیش خونده بودن ... شما احتمالا اون زمان این وب رو ندیده بودید ...
پنجشنبه 2 شهریور 1396 01:38 ق.ظ
ایا شدو سونیک دوست خودش می دونه یانه؟
دلارام : نه به هیچ عنوان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شدو ، سونیک رو رقیب خودش میدونه !
پنجشنبه 5 فروردین 1395 02:29 ب.ظ
ممنون ولی نگفتی که شدو بعد از این که بیهوش شد همه چیز رو یادش رفت و حتی سونیک واگن رو هم یادش نمیومد و به کمک بلک دوم دوباره ماریا دکتر جرالد و بقیه رو یادش اومد
دلارام : بله . کلا فقط تا یه قسمتش نوشتم . هنوز نصفش مونده
جمعه 30 فروردین 1392 01:15 ب.ظ
بازی شدوخارپشت درچه سالی
ساخته شد؟
دلارام اگر اشتباه نکنم 2005 .
پنجشنبه 22 فروردین 1392 06:04 ب.ظ
من خیلی سونیک رو دوست دارم. ممنونم
یکشنبه 20 اسفند 1391 03:16 ب.ظ
من عاشق شدو ام نظرت درباره اون چیه؟
دلارام به نظر من ، شدو ، جذابترین و خوشتیپ ترین شخصیت است :d
یکشنبه 29 بهمن 1391 06:08 ب.ظ
من همون عاشق سونیک هستم. دستت بی بلا . وب خوبی هم داری ولی دیگی داستان غم انگیز نزار باشه؟ ممنون ..... ..... ...................... .................. ............. ........ .
دلارام چشم ... سعی میکنم کمتر مطالب غم انگیز در این وبلاگ قرار بدم .
پنجشنبه 28 دی 1391 03:30 ب.ظ
با عرض سلام وخسته نباشید چه زندگی غم انگیزی......
سه شنبه 26 دی 1391 09:01 ب.ظ
عالی بسیارخوب
پنجشنبه 21 دی 1391 02:41 ب.ظ
سلاممنونم که درباره ی شدو به ما اطلاعات دادید.من فکر می کردم که شدو مرده و به علت گریه هم کردم!!!! :D اما حالا خیالم راحت شد و فکر می کنم که کارتون سونیک را تا انتها ندیده ام چون در اینجا شما می گویید سونیک و شدو با هم با موجودات فضایی مبارزه می کنند اما من این قسمت را ندیده ام.
شنبه 16 دی 1391 09:21 ب.ظ
ببخشید خانم دلارام میشود بگویید شدو چندمین شخصیتی است که شما دوست دارید؟
دلارام نمی دونم ... D:
سه شنبه 9 آبان 1391 03:36 ب.ظ
ازکجامیتونم کارتون وبازی وعروسکهای سونیک ودوستان رابخرم؟
دلارام اطلاع ندارم .
دوشنبه 8 آبان 1391 04:36 ب.ظ
راستش من ازشدو خوشم میاد.من وقتی میشینم وکارتونش رو میبینم بخاطره ماریا وشدو گریه ام میگیره لطفا دانلود 18 قسمت اخرسونیک ایکس رابگذارید
سه شنبه 18 مهر 1391 03:14 ب.ظ
میشه درباره ی ماریا بنویسی
دلارام دوست عزیز ... در صفحه ی دوم وبلاگم در مورد ماریا رباتنیک نوشته ام . لطفا به صفحه ی دوم مراجعه کنید .
شنبه 25 شهریور 1391 07:22 ب.ظ
عالی بود. چه داستان غم انگیزی.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
امکانات جانبی
Emoticon

فال حافظ


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات