دنیای سونیک
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وب


سلام و درود به علاقه مندان بازی سونیک
من دلارام هستم ، متولد 1375 ، از تهران


این بلاگ سال 1390 ساخته شده

من هیچ کدامیک از این مطالب را از سایت ها و وبلاگ های فارسی کپی نکرده ام . بلکه همه ی این مطالب از خودم و یا ترجمه شده از سایت های معتبر خارجی هستند .

بنابراین خواهشمندم مطالب بنده را هرگز کپی نکنید مگر با ذکر منبع .

سونیک همچنان یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین شخصیت موجود در دنیاست . به افتخارش ^_^

ایمیل :
Delaramazzami@gmail.com

اینستاگرام:
@delaram_esp

مدیر وبلاگ :دلارام
نویسندگان


سلام خواهش میکنم این چه حرفیه اصلا ؟ برای همین اینجام
شما هر سوالی و هرچه قدر دوست داشتید بپرسید ...

1) الان توضیح میدم !
ببینید ، بین شدو و سیلور و معروفیت و محبوبیتشون ، از زمین تا آسمون تفاوت وجود داره ! یک توصیف بدون اغراق !!

بازی سونیک ادونچر 2 که برای اولین بار ، شدو رو به همه معرفی کرد ، نه تنها از بهترین بازیهای اون سال برای سونیک تیم شد ، بلکه بازی ای هست که سونیک تیم همیشه و همیشه بهش افتخار میکنه ! یکی از افتخارات سونیک تیمه ! همه جا و همیشه این بازی به رخ کشیده میشه!

داستان فوق العاده ای که اون بازی داشت ، بخش خیلی مهمش به خاطر زندگی غم انگیز و جذاب شدو بود که در اون بازی نشون داده شد ! صحنه ای که چطور خودش رو برای مردم کره زمین قربانی کرد ! درحالی که بیشترین زجر زندگیش رو به خاطر همون انسانها کشید ...
تنها و شیرین ترین آرزوش از بین رفت و دیگه قابل برگشت نیست ! نه ماریا ، نه هیچی !!

از طرفی گیم پلی عالی ، مراحل عالی ، موزیک عالی ...

همه ی اینا از این بازی یک بازی موفق ساخت !! و شدو علاوه بر اینکه خود شخصیتش ، ظاهرش و کرکترش همه رو جذب خودش کرد ، حضور خیلی خوب و افتخار آمیزی هم داشت !!

این باعث شد که حتی سایت رسمی سگا ژاپن ، یک نظر سنجی راه انداخت ! و چندین سوالات مختلف مثل اینکه ، بیشترین شخصیتی که دوست دارید ؟ ، یا کسی که دلتون میخواد باهاش بازی کنید ؟ و ... و ... پرسید .

و شدو رتبه ی اول رو به عنوان خواست و رای مردم کسب کرد !!!!
تصورش رو بکن !! حتی بیشتر از سونیک و تیلز !! این باعث شد برن بازی shadow the hedgehog رو بسازن و ... و... و ...

اما سیلور !! سیلور شاید بگم دقیقا نقطه ی مقابل شدو ، دراومد !!

برای اولین بار ، در بازی ای حضور یافت ، که از گندترین و شرم آورترین بازی های سونیک تا به حال بوده ! بدون هیچ رودربایستی !!!!

هنوز هم که هنوزه همین چند روز پیش ، سایت های رسمی بازی سونیک 06 رو مسخره کردن !
فیلمش رو در قسمت نقد بازی سونیک منیا انداختم !

به خاطر پرنسس الیز که سونیک رو بوسید !! به خاطر پرنسس الیز که دم به دقیقه دزدیده میشد و حال همه رو به هم میزد ! به خاطر باگ های زیادی که اون بازی داشت !! به خاطر سوتی هایی که اون بازی داشت ! به خاطر loading های دم به دقیقه ای و عذاب آوری که داشت و به خاطر و. .. و ... و ...

سیلور در چنین بازی ای حضور یافت !! بازی ای که طرفداران سونیک امیدوار بودن هیچوقت ساخته نمیشد !!

از طرفی یه صدای مسخره هم براش گذاشته بودن بعضی جاها ، تُن صداش واقعا خنده دار و مسخره ست ...
من بهتون اطمینان میدم نمیتونم توصیف کنم به خاطر بعضی از حرکتهای سیلور مردم چقدرررررر حرص میخوردن !! خییییلی !!! خیییلی !!

بذارید واضح تر بگم !!

اون صحنه ای که شدو ، نمیزاره سیلور سونیک رو بکشه رو نمیدونم دیدید یا نه ؟؟!!
اونجا وقتی سیلور میخواد به شدو مشت برنه ، شدو زمان رو متوقف میکنه و از پشت ، لگد میزنه پس کله ی سیلور و سیلور میفته زمین !!

شما از همین جا جواب سوالتون رو بگیرید که انقدددددر طرفداران سونیک از سیلور بدشون میومد ، که اون صحنه رو میذاشتن جلوشون و میزدن روی دور تکرار ، تا هی سیلور توسط شدو کتک بخوره تا دلشون خنک بشه !! به خدا قسم :)
حتی صدتا کلیپ در این مورد انداختن که کتک خوردنش رو زدن روی دور تکرار و انداختن تا مردم بخندن و دلشون خنک بشه !!

[http://www.aparat.com/v/xY6ws]

[http://www.aparat.com/v/lQJj6]

[http://www.aparat.com/v/VuYef]

[http://www.aparat.com/v/viRHg]

[http://www.aparat.com/v/z8VgJ]

[http://www.aparat.com/v/MTtgX]


و جالب اینجاست که همزمان ، اون حرکتی که شدو کرد و زد پس کله ی سیلور رو ، با جون و دل تحسین میکنن و یکی از بهترین صحنه های شدو ، در طی تمام بازیها میدونن !!

همون جایی که سیلور با ایمی رز ، سونیک و پرنسس الیز رو میبینه و با سونیک مبارزه میکنه ، وقتی وارد بازی میشید سیلور دم به دقیقه سونیک رو سر جاش یخ میکنه و میگه : it's no use ... it's no use ... it's no use ... !!! دم به دقیقه این حرفو میزنه و نمیزاره طرف تکون بخوره !

برای همینم جمله ی it's no use یه جمله ای شده برای مسخره کردن سیلور ، همه خارجیا مسخره اش میکنن به این خاطر !!
[http://www.aparat.com/v/8jSgV]

[http://www.aparat.com/v/bU4au]


نمیگم که سیلور طرفدار نداره !! نههههه !! داره خیلی هم زیاد داره !! یکیش خودم !! و خیییلی ها! ولی باید قبول کنیم هم خودش گند زد ، هم بازی ای که دراون حضور یافت !!

سونیک تیم هم اینا رو دید !! هم عده ی زیادی رو دید که حالشون از سیلور به هم میخوره و هم عده ی زیادی که عاشقش شدن ( مثل من ) ! برای همینم یک توجه و اهمیت متوسطی به سیلور نشون دادن !! نه اینکه اصلا اهمیت نداشته باشه ، و نه اینکه بخواد به قدر شدو و سونیک و تیلز اهمیت پیدا کنه !!

2 ) خیرررر !! وقتی روژ به امگا میگه : میدونستی که شدو یه رباته و ....
امگا میگه : تو درمورد کپی شدن میدونی ... بالاخره اورجانالش باید یه جایی وجود داشته باشه!

و اون موقع میشد دید که روژ کمی خوشحال تر شد و میشد تقریبا این حس رو کرد که با خودش فکر کرد که شاید اون شدو ، همون شدوی واقعی باشه !!

حالا این مهم نیست !! جواب سوال شما در یک بازی دیگه ست !! در بازی ای که در ادامه ی همین بازی ساخته شد ! یعنی بازی shadow the hedgehog که ادامه ی بازی sonic heroes هست و داستان شدو رو عمیق تر و بهتر بیان میکنه و کاملا در اون بازی مشخص شد که اون شدو ، شدو واقعی بود !! همونی که جرالد ساختتش !!

در اون بازی خیلی واضح تر نشون داده شد ، که شدو رباتها ( بهشون میگن شدو android ) خصوصیاتشون با شدو واقعی فرق میکرد ! اونا یه بدن پلاستیکی دارن که از سیم و آهن و ... ساخته شدن ( اون صحنه ی سونیک هیروز رو دیدید که شدو و روژ یه شدو android دیدن روی زمین افتاده بود ، بدنش نصف شده بود ، از سیم و آهن و اینا بود ؟ ) ولی شدو واقعی ، بیولوژیکی ساخته شده !! از خون و از DNA ساخته شده !! نه آهن پاره !!

برای همینم در بازی shadow the hedgehog ، بلک دوم اومد سراغ اون شدو !! چون از خون و DNA خودش در شدو نهاده بود ! و شدو رو برگردوند به گذشته به 50 سال پیش تا دوباره مرگ ماریا رو با چشمان خودش ببینه ( چون حافظه اش رو در آخر بازی سونیک ادونچر 2 از دست داد وقتی به سمت زمین سقوط کرد سپس در بازی بعدی یعنی سونیک هیروز دائما به دنبال این بود که چه کسیه و چیزی به خاطر نمیاورد . تا اینکه در این بازی بهش یاد آوری شد )

همه ی اینا داره نشون میده که شدو واقعی کیه !! ضمنا شدو اندرویدها ( شدو رباتها ) نمیتونن صحبت کنن و دهان ندارن و قابلیت سوپر شدن رو هم ندارن !! ولی شدو اصلی رو که دیگه میدونید که ...

3 ) گنجی که روژ به دنبالش بود از همون اول بازی ، گنج دکتر اگمن بود ، که هیچ وقت هم پیداش نکرد !! در پایان تیم دارک هم نشون میده که آخرش موفق نمیشه گنج دکتر اگمن رو پیدا کنه و به همین خاطر در آخر آخر بازی ( وقتی که با هر 4 تیم برنده میشید و نئو متال سونیک رو شکست میدید ) این دفعه میره که دنبال گنج ( مستر امرالد ) ناکلز بگرده و ناکلز هم راه میفته دنبالش و 2 نفری میرن !!


4) کریم و روژ و و شدو باید hero story تموم بشه .

دکتر اگمن باید babylon story تموم بشه

E100000R باید ۵۰ ساعت بازی کنی

E10000R باید ۱۵ ساعت بازی کنی

سوپر سونیک باید مدا های طلایی رو با جت یا ویو و استورم همه mission ها رو بری بهت chaos emerld board میده اگه با سونیک تو مرحله ها برداری سوپر سونیک میشی

aiai و ulala و nights همین که همه ی mission ها رو با جت و ویو و استورم بری کافیه . مهم نیست چه مدالی میگیری

guardian هم که بایدbabylon رو تکمیل کنی .

موفق باشید

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 15 خرداد 1396

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
امکانات جانبی
Emoticon

فال حافظ


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic