تبلیغات
دنیای سونیک - بهترین بیوگرافی فارسی سونیک(16)
دنیای سونیک
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وب


سلام و درود به علاقه مندان بازی سونیک
من دلارام هستم ، متولد 1375 ، از تهران

برنده ی یک دوره وب منتخب و برگزیده در yahoo! News

این بلاگ 6 سال پیش ساخته شده . سال 1390

من هیچ کدامیک از این مطالب را از سایت ها و وبلاگ های فارسی کپی نکرده ام . بلکه همه ی این مطالب از خودم و یا ترجمه شده از سایت های معتبر خارجی هستند .

بنابراین خواهشمندم مطالب بنده را هرگز کپی نکنید مگر با ذکر منبع .

سونیک همچنان از مشهورترین و پرطرفدارترین شخصیت موجود در دنیاست . به افتخارش ^_^

باتشکر

مدیر وبلاگ :دلارام
نویسندگان

حضور در رسانه های دیگر


انیمیشن ها

 (1996-1993) Adventures of Sonic the Hedgehog

در این کارتون ، سونیک یک جهان گرد هست که برای آزادی می جنگه و تقریبا مثل یک فرد خانه به دوش و آواره می مونه که به شدت از شهروندان و ساکنین سیاره  Mobius در برابر نقشه های شوم Dr. Ivo Robotnik و خدمتگزاران او به نام های اسکرتچ و گروندر( Scratch و (Grounder طی جریاناتی مضحک ، دفاع میکنه .

             اسکرتچ و گروندر

یک روز سونیک از کنار یک نوجوان یتیم به نام "مایلز پراور" رد شد و چون اون روباه ، هیچ کسی رو نداشت که باهاش زندگی کنه ،  سونیک وادار شد که او رو به به عنوان برادر کوچکتر خودش قبول کنه . او اسم برادر جدیدش رو تیلز گذاشت . هر دوی اونها مثل یک خانواده ی واقعی شدند . درحالی که سونیک همون اخلاق های اصلی خودش رو نگه داشته بود ، او نهایت تلاشش رو می کرد تا به عنوان یک مسئول ، از تیلز بی گناه دفاع کنه و دوام و ایستادگی از خودش به خرج بده .


ریتینگ این انیمیشن :

6.3/10 توسط IMDb 

8.2/10 توسط Tv.com


.........................................................

(1994-1993) Sonic the hedgehog TV series

در این انیمیشن تلویزیونی ، سونیک به همراه پرنسس سلی Princess Sally  و جنگجویان آزادی خواه آینده در Mobotropolis بچگی خودشون رو می گذروندند . تا اینکه دکتر رباتنیک برای بدست آوردن پادشاهی ، تاخت و تاز کرد و مردم رو با تکنولوژی Roboticization  اسیر کرد و کنترل سیاره رو بدست گرفت . سونیک و دوستانش تصمیم گرفتند تا با فرار به سمت مکانی به نام جنگل بزرگ Great Forest ، از دست اون حاکم ستمگر فرار کنند .

اونها در آنجا یک روستا به نام Knothole درست کردند تا بتونند از دکتر رباتنیک قایم بشوند . سونیک ، سلی و بقیه ، یک تیم مبارزان آزادی خواه تشکیل دادند که سونیک فرمانده ی اصلی و نخستین عامل اونها بود . آنها 10 سال با اگمن جنگیدند تا دوباره سرزمین خودشون رو پس بگیرند . پس از جنگ های زیاد و به کاربردن تاکتیک های غیر نظامی ، سونیک و سلی موفق شدند که اگمن رو وقتی که میخواست پروژه ی روزحسابش رو عملی کنه ، شکست بدهند .

ریتینگ این انیمیشن :

7.1/10 توسط IMDb

8.3/10 توسط Tv.com

............................................

 (1999 ) Sonic Undergroundدر Sonic Underground ، سونیک به عنوان جانشین تاج و تخت پادشاهی سرزمین Mobius به دنیا اومد ، در کنار خواهر و برادرش به نام سونیا و مانیک .اگرچه مدتی پس از تولد آنها مادرشان به نام ملکه النا ، توسط دکتر اگمن خلع شد اون سه نفر فراری هایی شدند که دنبالشان بودند ، ولی Oracle of Delphius پیش بینی کرد که النا و بچه هایش روزی در کنار هم ، دکتر اگمن را شکست خواهند داد ولی تنها اگر او بچه های خودش رو رها کنه و به فکر دیگران باشه .

      

        غیب گوی دلفیس                               عمو چاک

سونیک خودش در یک خانواده ی دیگر بزرگ شد  . اگرچه در طول بچگی اش ، خانواده ای که او را به فرزندی قبول کردند ، دستگیر و تبدیل به ربات شدند . او سپس به عمو چاک و جنگنده های آزادی خواه پیوست و سال ها با دکتر اگمن جنگید . البته یک روز سونیک به یک پیشگو برخورد کرد که او اصل و نسب و خانواده ی سونیک رو برایش آشکار کرد . مدتی بعد دوباره سونیک به خواهر و برادرش پیوست و اونها یک باند Sonic Underground تشکیل دادند و همراه اینکه با اگمن مبارزه می کردند در جستجوی مادرشان بودند .

در این سریال ، سونیک دارای  یک مدالی هست که به گیتار الکتریکی تبدیل میشه .

ریتینگ این انیمیشن :

5.7/10 توسط TMDb

8/10 توسط TV.com


.................................................

  (1996) Sonic the Hedgehog: The Movie

در این کارتون ، سونیک در Planet Freedom زندگی میکنه و یکی از مدافعان  Land of the Sky هست البته به همراه تیلز که نیز از آنجا در برابر دکتر اگمن و سپاهش حفاظت میکنه . او به همراه تیلز در جزیره ی خصوصی خودشون زندگی میکنند .

یک روز سونیک و تیلز توسط اگمن فراخوانده شدند و او از آنها خواست تا با Metal Robotnik بجنگند و سرزمینشان را از نابودی نجات بدهند . اگرچه این یک حقه از طرف این دکتر شرور بود تا داده ها و اطلاعات سونیک رو در روباتش (Hyper Metal Sonic) کپی کنه . بعد از این که دکتر اگمن در عملی کردن نقشه اش پیروز شد ، سونیک با دوستان و همرانش همکاری کرد تا دشمن کپی شده ی فلزی خودش رو شکست بده و از نابودی جهان جلوگیری کنه .

ریتینگ این انیمیشن :

4/5 توسط common sense media

77% توسط rotten tomatoes

.................................

 ( 2003 ) Sonic X


در کارتون Sonic X  و همچنین کمیک اون که توسط  Archie Comics منتشر شد ، سونیک اساسا در سرزمینی زندگی میکرد که از نظر خصوصیات مشابه زمین ولی در یک بعد دیگر بود . در طول یکی از مبارزاتش با دکتر اگمن ، یک انفجار بزرگ زمرد هرج و مرج رخ داد و سونیک و دوستانش و دکتر اگمن به زمین منتقل شدند . پس از رسیدن اونها به زمین ، سونیک تقریبا در استخر غرق شده بود ، ولی او توسط پسری به نام کریستوفر Christopher Thorndyke نجات یافت ، سپس بایکدیگر دوست شدند و زندگی کردند . دقیقا زمانی که کریس چون  پدر و مادر مشهورش همیشه مشغول بودند و او تنها شده بود ، با سونیک یک ارتباط و دوستی قوی برقرار کرد .

سونیک سرانجام با زندگی در این دنیای جدید ، کنار اومد ، و خودش و دوستانش در میان مردم زمین مشهور و معروف شدند . به خاطر اینکه از زمین در برابر دکتر اگمن که دائما قصد غلبه شدن بر اون رو داشت ، حفاظت کردند . سونیک و تمام کسانی که از دنیای خودشون بودند ، مجبور بودند که به خانه شان بازگردند چون حضور اونها باعث متوقف شدن زمان می شد . گرچه قبل از اینکه سونیک به خانه برگرده ، کریس که نمی خواست سونیک اون رو ترک کنه ، جلوی اون رو گرفت . ولی درنهایت سونیک ، کریس رو مجبور کرد تا با احساساتش کنار بیاد و بالاخره آنها به خانه بازگشتند .

6 ماه پس از اینکه به خانه بازگشتند ، سونیک با دوستانش و به همراه کریس (که به دنیای سونیک آمده بود) یک تیم تشکیل دادند تا با Metarex ، بجنگند . یک دسته از بیگانه ها که برای ایمنی و آسایش کل کهکشان ، تهدید محسوب می شدند . با کمک همه ، سونیک موفق شد تا فضایی ها و سردسته ی آنها Dark Oak رو شکست بده و باعث نجات کهکشان بشه . پس از اینکه به خانه و سرزمین خود بازگشتند ، سونیک با کریس خداحافظی کرد و کریس به دنیای خودش یعنی زمین بازگشت . و سونیک هم به مبارزات همیشگی و عادی خودش با دکتر اگمن پرداخت .

ریتینگ این انیمیشن :

6/10 توسط IMDb

8.3/10 توسط tv.com

.........................................

Sonic Boom

در این کارتون ، سونیک فرمانده ی گروهشون به نام " تیم سونیک " هست ، گروهی از قهرمانان که از جزیره ی قدیمی Bygone Island و زمین در برابر دکتر اگمن و گروه روبات های او ، محافظت می کنند . اگرچه در ابتدا تنها  به نظر می رسید ، ولی موانع و آزمایش هایی رو که در طی جنگ هایش با Lyric ، پشت سر گذاشت به او اهمیت یک کار جمعی و تیمی رو نشون داد و او از آن موقع به یک رهبر و رئیس ستودنی و توانا تبدیل شد .

ریتینگ این انیمیشن :

7/10 توسط IMDb

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 4 شهریور 1394
سه شنبه 28 شهریور 1396 12:15 ب.ظ
من سونیک ایکس رو به بقیه ترجیح میدم
دلارام : منم همینطور !! تازه فراموش نکنید که سونیک ایکس اصلی ترین کارتون سونیک در بین دیگر کارتون هاست !! چون سونیک تیم و سازنده ی سونیک و خیلی از عوامل اصلی در ساخت اون نقش داشتن !!

من خودم شخصا اینو بهترین کارتون سونیک میدونم ...
سه شنبه 29 فروردین 1396 09:19 ب.ظ
I have read so many articles on the topic
of the blogger lovers however this piece of writing is actually a nice piece of writing, keep it up.
دلارام : thank you
چهارشنبه 23 فروردین 1396 08:49 ق.ظ
You have made some decent points there. I checked on the web to learn more about the issue and found
most individuals will go along with your views on this web site.
دلارام : tnx a lot
جمعه 11 فروردین 1396 10:17 ب.ظ
Thanks a bunch for sharing this with all of us you really understand what
you're speaking about! Bookmarked. Please additionally visit my web site =).

We will have a hyperlink exchange contract between us
دلارام yes sure
thank you very much dear BHw ...
شنبه 20 شهریور 1395 09:57 ب.ظ
سلام... یه سوال داشتم! اولین سریالی که سونیک توی اون حضور پیدا کرد، اسمش چی بود ؟
دلارام : سلام .
Adventures of Sonic the Hedgehogn در سال 1993 اولین سریالی بود که سونیک در اون حظور پیدا کرد
دوشنبه 15 شهریور 1395 09:37 ب.ظ
عالی بود.ولی سونیک Undergrund رو خیلی دوست دارم
دلارام : خیلی ممنون ! بله منم همینطور
دوشنبه 15 شهریور 1395 09:37 ب.ظ
عالی بود.ولی سونیک Undergrund رو خیلی دوست دارم
دلارام : ممنون
دوشنبه 15 شهریور 1395 09:15 ب.ظ
عالی بود.ولی سونیک Undergrund رو خیلی دوست دارم
دلارام : تشکر
سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 01:19 ب.ظ
من از سونیك بوم خوشم میاد دیوونه بازى هاشون زیاده
خنده دار هم هست
دلارام : اره . به نظر منم خوبه ! فقط کاش همون استایل قبلیشون حفظ میشد !!
سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 01:17 ب.ظ
حاااااالممممم از سالى به هم مى خوره

سنجاب زشت بد رنگ
دلارام :
یکشنبه 11 بهمن 1394 08:21 ب.ظ
من هممممممممممممه ی کارتون های سونیک بجز سونیک ستمکه حالم ازش به هم می خوره عاشقانه دوست دارم.سر سونیک ایکس یه جاهایی کارم به گریه کشید و سر سونیک بوم یه وقتایی از خنده می ترکیدم.انقدر دیدم که خودم شخصیت و داستان سونیکی طراحی کردم دیگه دارم خل می شم شبا خوابشو می بینم
دلارام : آره خب ... این هم نظر شماست ...!! خوبه که نظرتون رو بیان کردید ممنون !!
جمعه 27 شهریور 1394 11:13 ب.ظ
سونیک ستمممممممممممممم که آشغال بود من به نظر شما احترام میذارم اما‌ سونیک ستم طرفدار زیادی نداره خیلی طرفدار خاصی هم نداره تو گوگل هم سرچ کنی اطلاعات کمی داره دز ضمن انیمیشن خوبی هم نبود چی بگم من که از سونیک ستم حالم به هم میخوره قیافه سونیک با اون چشماشو که میبینم یاد میکی ماوس میفتم
دلارام : کلا نظر منو میخوای ؟؟!!!!!!!!!!!!!!

کارتونهای سونیک همشون آشغالند ... ! از نظر من همشون اینقدر بد هستند که حتی ارزش مقایسه هم ندارن !! برا من همشون یه بووووووق اند
چهارشنبه 25 شهریور 1394 01:13 ب.ظ
از بین اینها سونیک satam بهترین بود ، با اینکه با بازی فرق داره اما از نظر داستان و امتیاز و .... بهترین بود .
سونیک ایکس شخصیتهای خوبی داشت رنگارنگ تر از satam بود و به بازی ربط داشت اما ، کلا گند بود مخصوصا این همه ادمهای که تو کارتون هستن بعضی قسمتهاش هم خیلی مسخره هستن .
نمیدونم چرا باید سونیک رو ادم فضای میکردن . فکر مسخره ای هست .
دلارام : درسته . لایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک .
سه شنبه 24 شهریور 1394 09:46 ب.ظ
سونیک ایکس از همه بهتره ولی نمیدونم چرا از سونیک بوم هم یکمی خوشم میاد والله
دلارام : نظر شما هم محترمه دوست من
سه شنبه 24 شهریور 1394 06:19 ب.ظ
همه انیمیشن های سونیک غیر از سونیک ایکس و sonic movie همه مزخرف بودند چون غیر این دو تا همشون سونیکشون با سونیکی که ما میشناسیم فرق داره و داستان بچگانه دارند
دلارام : من کلا از کارتون های سونیک خوشم نمیاد

البته من خودم شخصا فکر میکنم که بین تمام اینها سونیک ایکس بهتره !! چون به قول شما بیشتر از کارتون های دیگه اش ، شخصیت سونیک و دوستانش مشابه شخصیت اصلی شون هست ... هم داستانش و هم خصوصیات شخصیت هاش از بقیه بهتره !!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
امکانات جانبی
Emoticon

فال حافظ


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس