دنیای سونیک
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وب


سلام و درود به علاقه مندان بازی سونیک
من دلارام هستم ، متولد 1375 ، از تهران


این بلاگ سال 1390 ساخته شده

من هیچ کدامیک از این مطالب را از سایت ها و وبلاگ های فارسی کپی نکرده ام . بلکه همه ی این مطالب از خودم و یا ترجمه شده از سایت های معتبر خارجی هستند .

بنابراین خواهشمندم مطالب بنده را هرگز کپی نکنید مگر با ذکر منبع .

سونیک همچنان یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین شخصیت موجود در دنیاست . به افتخارش ^_^

ایمیل :
Delaramazzami@gmail.com

اینستاگرام:
@delaram_esp

مدیر وبلاگ :دلارام
نویسندگان

     

سلام به همگی ! امروز یه روز خیلی خوبیه و امیدوارم همتون همیشه شاد باشید و همیشه هم لبخند روی لبهاتون داشته باشین . قدر روز های خودتون رو بدونید  چون یه روزی مثل من باید منتظر نتایج کنکور باشید تا بدونید کجا قبول می شید ! روز چهارشنبه نتایج میاد و کمی هم اضطراب دارم بگذریم .....

........................................................................................

همون طور که گفتم ، بر خلاف این 4 سال ، بالاخره تصمیم گرفتم نظرم رو در مورد شخصیت ها بگم !!!! من از وقتی به دنیا اومدم سونیک رو دیدم و به اندازه ی سنم ( که کم هم نیست ) سونیک و شخصیت هاشو میشناسم . سال های سال بازی کردم ، تحقیق کردم و ترجمه کردم !!

لذا روی حرفی که میزنم جدی و مصمم هستم !!! همون طور که دوستان سونیکی ، خصوصا قدیمی ها شناخت دارند در پست " answers " بارها و بار ها از من پرسیده شده که بیشترین شخصیت مورد علاقه ام کیه !!

و من هم در طی این چهار سال گفتم کسی هست که اسمش 6 حرف داره ! ولی هیچ وقت نگفتم که واقعا کیه !!

دقت کنید که این لیست << شخصیت های مورد علاقه >> هست و با لیست << بهترین شخصیت >> خیلی متفاوته ! چون من برای کسانی که به اونها علاقه دارم دلیل خاصی ندارم و لزومی هم نداره که کسی حتما برای دوست داشتن دلیل بیاره !!

ولی وقتی حرف از بهترین شخصیت هاست باید تماااااااام جوانب در نظر گرفته بشه : اخلاق - تیپ - مهارت - و ....
لیست بهترین ها را نیز به زودی خواهم نوشت ...


حتما حتما هم خواهشمندم اگر شما هم لیستی دارید یا نظری و یا اینکه به چینش من معترض هستید ،  بیان کنید . باعث خوشحالی من خواهد شد .

خب ؛ یه قسمتی از کار رو همین جا شروع میکنم ! باقی در ادامه مطلب ...

..................................................................................................................

شخصیت ها : سونیک - بیگ - ایمی -استیک - سیلور - تیلز - ناکلز - بلیز -کریم - سلی - تیکال - E-102 گاما - امرل - کازمو - وکتور - اسپیو - چارمی - مایتی - مارین - چیپ - کریس - شید - بانی - پرنسس الیز - سونیا - مانیک - مینا - آنتونی - فستیدیست - نایتس - جت - ویو و استورم - ری - جولی - هانی - گلکسینا - رازر - شدو - روژ - جاستین - جرالد -مرلینا - دکتر اگمن - متال سونیک - اسکورچ - مفلیس - سولاریس - ابلیس - بلک دوم - اگمن نگا - تیلز دال - لیرک - بیولیزارد - تایم ایتر - اریزر - اکلیپس مکا سونیک - وید - عفریت و سیلور سونیک و ...

حدود 60 تا شخصیت از سونیک رو نوشتم !!! از بین این شخصیت ها من مجدادا گروهی رو جدا میکنم . اونهایی که نمیخوام رو با قرمز حذف کردم ... بنابراین 26 نفر رو انتخاب کردم !


سونیک - بیگ - ایمی - استیک - سیلور - تیلز - ناکلز - بلیز - تیکال - وکتور - اسپیو - چارمی - شید - الیز - جت - ویو - استورم - شدو - روژ - دکتر اگمن - متال سونیک - اسکورچ - مفلیس - سولاریس - ابلیس - بلک دوم -


دوباره کسانی رو که از اونها بدم میاد و فکر نمیکنم جزو 10 نفر باشند رو حذف میکنم !! با علامت آبی ! و 10 نفر منتخب رو از بین باقی مونده ها انتخاب میکنم ...

سونیک - سیلور - تیلز - ناکلز - بلیز - تیکال - وکتور - اسپیو - شید - جت - شدو - روژ - دکتر اگمن - متال سونیک - اسکورچ - مفلیس -

این بار شد 16 نفر ... و قطعا کار خیلی راحت شد حالا برید ادامه مطلب که کارمون شروع شد !!

...................................................
...................................................


نفر اول که کار خییییلی راحتیه !! چون همیشه به اون شخصیت بیش از همه علاقه داشتم پس :

1- سیلورسیلور بیش ترین شخصیتی هست که در بین تمام شخصیت های سونیک دوستش دارم ! از شخصیتش ، تیپش ، ظاهرش و خصوصا بیش از همه از مهارت های منحصر به فرد و متفاوتی که داره !!  چیزی که باعث میشه سیلور رو میان تمام خارپشتها بیشتر دوست داشته باشم ، متفاوت بودن او هست .

اون میتونه پرواز کنه ولی بدون احتیاج به کفش ، هواپیما یا هرچیزی . در زمین سرعت کمی داره ولی وقتی پرواز کنه سرعتی برابر با سونیک و شدو داره و این تایید شده و در سونیک جنریشن هم نشان داده شده ! اون میتونه اشیاء با وزن سنگین حتی چندین تن رو بلند کنه و به اطراف پرت کنه ! میتونه بدون احتیاج به زمرد تلپرت کنه و میتونه تلپاتی برقرار کنه و ذهن دیگران رو تحت کنترل بگیره و ... باقی مهارت ها رو در لیست بهترین ها خواهم گفت .

سیلور ساده دله و هنگام مبارزه ، خیلی رحم و مهربانی از خودش نشون میده . مهم ترین هدف زندگی اش نجت جهانه و بیش ترین چیزی که دوست داره برقراری عدالت در جهانه و این عالیییییه !! جدا از اینکه او گاهی اوقات بیش از حد مهربانه و این خوب نیست ، اما اون از نظر من باز هم رفتار میانه رو تری نسبت به خیلی از شخصیت ها داره .

برای مثال شدو بیش از حد خشن ، کم حرف ، منزوی و بی عاطفه است ، برای رسیدن به هدفش هیچ اهمیتی نمیده که چه کسی سر راهش قرار می گیره !!! اگرچه گاهی اوقات هم اینطور نمیشه ولی به راحتی این خصوصیات 99% حالات اون رو در طول زندگی اش شامل میشه . البته منظور این نیست که از او بدم میاد و به زودی درموردش صحبت خواهم کرد .

سونیک بیش از حد بی خیال و ریکلس و بیش از حد اعتماد به نفس داره ! ناکلز بیش از حد گول میخوره ، بار ها و بار ها گول خورده و بازم گول میخوره و خیلی هم زود عصبانی میشه ! روژ بیش از حد مغرور و خودپرسته ! ایمی بیش از حد تلاش برای خودنمایی و لوس بازی میکنه و .... خیلی از شخصیت ها خصوصیاتی دارن که در انها افراطی هستند ولی سیلور در این مورد ، درصد کم تری داره .

بنابراین من سیلور رو هزاران هزار بار بیشتر از شدو و دیگران ترجیح خواهم داد
و از هرچیزی که به او مرتبط باشه لذت می برم . حتی جمله ی معروفی که داره << It's no use >> !!

تنها چیزی که کمی ، البته بهتره بگم خییییلی ، اون رو بدتر جلوه داده اول از همه این هست که متاسفانه ورود و معرفی بد موقعی در بازی sonic 06 داشت !!

یکی از بدترین بازی هایی که مردم از شخصیت های موجود در اون بازی حتی شخصیتی که سونیک و شدو و اگمن داشتند ، متنفر بودند !! چی برسه به اون سیلور بیچاره که توسط یک همچین بازی ای که همه ازش تنفر داشتند معرفی شد . به علاوه ی صدای مزخرفی که روی سیلور گذاشتند !! این دومین عامل بود ، صادقانه میگم صدایی که سیلور داشت واقعا آزار دهنده و غیر متناسب با خودش بود !! این 2 عامل تاثیر زیادی روی معرفی اون داشتند ...

شدو ، خوشبختانه هم صدای خوبی داشت و هم ورود خوبی در بازی sonic adventure 2 که همه این بازی رو قبول داشتند   !!!  تیلز و ناکلز و خیلی ها هم همین طور ...

این 2 عامل تاثیر زیادی روی محبویت شخصیت می گذارند و باید بگم نکته ای که باید در نظر گرفت ، این هست که باید توجه کرد که سیلور با این وجود ، کلی طرفدار داره و جزو معروفترین خارپشت ها و شخصیت ها شد ، نتونست مثل مایتی و مفلیس و ری و الیز و ... از صحنه ی بازی ها حذف بشه . چرا ؟

چون اون لیاقتش رو داره ! چون متفاوته ! چون باحاله و مهارت های عالی داره ، مهم نیست چه ورودی در چه بازی گندی داشته یا چه صدایی داشته ... اینقدر خوب و جذاب بود که هنوز هم بر خلاف خیلی شخصیت ها باقی بمونه ! و این خودش نشان از عالی بودنش هست . اگر این 2 عامل درست می بودن سیلور خیییلی بیش از این هم طرفدار داشته می شد ...
و باید توجه کرد که مقصر اینها ، کرکتر سیلور نیست و اون از نظر من بهترینه ! در مورد این شخصیت خیلی خیلی تحقیق کردم و الان سالهاست که این شخصیت رو می شناسم وهرچه قدر بیشتر می گذره و بزرگ تر میشم ، بیشتر به این نتیجه میرسم که سیلور بهترینه و اگر قرار باشه کرکتری رو از میان این همه شخصیت انتخاب کنم اون شخص 120% سیلوره .

بله ! من یکی از طرفداران حرفه ای سیلورم و اون رو بیش تر از هر شخصیت دیگه ای دوست دارم . البته دوست داشتن دلیلی بر بهترین بودن نیست و ممکنه خیلی پایین تر یا بالاتر باشه .  در لیست بهترین ها درمورد او خیلی مفصل تر صحبت خواهم کرد

..........................................

2- شدو شدو ، هم خوبی های بسیار زیادی داره و هم بدی های فراوانی ... ! اون خیلی خشن ، منزوی ، کم حرف و بی عاطفه است . اگر خودتون چنین شخصیتی در ذهتون تصور کنید ، واقعا وحشتناکه !!!!

آمّااااااااااااا ... چیزی که باعث میشه این خصوصیات او چندان هم بد جلوه نکنه و متفاوت باشه این هست که او به خاطر گذشته ی بسیار تلخ و سختی هایی که کشیده ، حائز چنین ویژگی های شخصیتی شده !! جدا از این که به طوری ذاتی جدی و جنتلمن بوده اما حوادث زندگی او این خصوصیات رو بسیار تشدید کرد تا حدی که لبخند زدن هم براش مشکل شد !

و میخوام این رو بگم !! نه تنها خصوصیاتی که قبلا گفتم ، مورد سرزنش واقع نمیشن ، بلکه تا حدی حس هم دردی با او بوجود میاد . در کنار این ، از نظر من همین طور بیشتر طرفداران سونیک ،  شدو در میان همه ی شخصیت ها از همه جنتلمن تر ، خفن تر ، با ابهت تر و با کلاس تره ! ده ها برابر بیش از سونیک و سیلور و ناکلز و ...

شدو شخصیت جنتلمن و دختر کشی داره که کمتر شخصیتی داره و این یکی از علتهای پرطرفدار بودن او هست !اون بسیار شخص متفکر و اندیشمندی هست که قبل هر کاری فکر میکنه و سپس تصمیم میگیره ؛ این عالیه ! شدو در تمام لحظات ، حتی اضطراری ترین اونها بسیار بسیار خونسرد و عاقلانه عمل میکنه ؛ و این هم عالیه ! اون ابدی هست و نمی میره ، این یکی هم عالیه !

اون به راحتی از انواع سلاح های گرم استفاده میکنه ( بر خلاف سونیک که اعتراف کرده نمی تونه ) ، انواع مهارت های کیاس کنترل و خیلی چیز های دیگر که در لیست بهترین ها توضیح خواهم داد !

در کل بگم ، شدو از نظر شخصیت واقعا جذاب و عالیه و از نظر قدرتمند بودن ، بهترین یا یکی از بهترین هاست ! و اگر قرار باشه بعد از سیلور کسی رو انتخاب کنم ، اون کس 200% شدوئه

.............................

3- اسپیو


اسپیو تنها نینجای باحال موجود در میان شخصیت های سونیک هست ! از 7،8 سال پیش که با این شخصیت آشنا شدم ، عاشقش شدم ! یه نینجای باحال با حرکات  باحال که واقعا با دیدنش حال میکنم .همیشه علاقه داشتم در بازی های بیشتری حضور پیدا کنه و بیشتر از طرف سگا مورد اهمیت واقع بشه !

 هر موقع من بازی های سونیک رو انجام میدم و اسپیو رو در اون بازی می بینم ، آرزو می کردم که کاش بیشتر می شد با این شخصیت بازی کرد ( به اصطلاح شخصیت پلیبل باشه ) و حتی یک بازی منحصر به فرد داشته باشه که بتونم حرکات نینجایی و تکنیک های او رو در این بازی به اجرا در بیارم !

چیزی که باعث جلب توجه من درمورد این شخصیت شده ، متفاوت بودن حرکات و رفتار و حتی چهره ی او نیست به سایر کرکترهاست !! سونیک و شدو در سرعت ، وکتور و ناکلز در قدرت ، تیلز و چارمی و کریم و روژ در پرواز کردن به همراه فوت و فن های اجرایی در هوا ، ولی هیچ شخصیتی مهارت های رزمی و نینجاتسوی اسپیو رو نداره .

شخصیت و تمام حرکات او برای من جذاب و باحال هست و ای کاش که می شد حضور فعال تری در سری های سونیک داشته می شد .
......................................

4- تیلز


تیلز یک روباه 8 ساله ی فوق باهوش دانشمند مخترع هست ، که در تمام لحظات با وجود سن بسیار کمی که داره عاقلانه تصمیم می گیره . همون طور که در سونیک ایکس نشان داده شد که برای نجات جهان از بهترین دوست و عشق خود ، یعنی کازمو گذشت و احساسات بچه گانه به خرج نداد !

تیلز خیلی فراتر از سن خود در مقابل مسائل و مشکلات برخورد میکنه و این محشره !! این که به راحتی قادر به ساخت انواع ماشین آلات و هواپیما و غیره باوجود 8 ساله بودنش هست ، محشره !! اخلاق بسیار متعادل و آرومی داره و به ندرت از کوره در میره !

حتی سونیک هم که در ابتدا به هیچ عنوان خواهان هیچ یار و همراهی نبود ، تسلیم شد و قبول کرد که تیلز این مهارت رو داره که سونیک رو در تمام ماجراجویی هاش همراهی کنه ! بله تیلز تنها کسی بود که توانست خودش رو هم با سرعت سونیک و هم با اخلاق و روحیات سونیک وفق بده و این هم محشره !!

پس واقعا چرا نباید تیلز رو قبول داشت ؟ اون قطعا یکی از شگفت انگیز ترین و بهترین شخصیت های سونیکه و از نظر من ارزش تیلز از خیلی از شخصیت های سونیک بالاتره .
..............................................

5- بلیز


بلیز شخصیت بسیار خوب و قابل تحسینی داره . قوی ترین دختر در بین شخصیت های سونیک و همین طور با اخلاق ترین و با شخصیت ترین کرکتر دختر ! او بسیار بسیار دختر سر سخت و مقاوم و همین طور زیبایی هست که حتی قادر به مقابله و مبارزه با شخصیت هایی مثل سونیک و شدو هست ، با وجود دختر بودنش ( به همین علت تنها شوالیه ی دختر در بازی sonic and the black knight بود)

مهارت بسیار جالب کنترل آتش داره که بسیار جالب و قابل توجه هست ! در میان تمام شخصیت های دختر از همه جنتلمن تر و متعادل تر رفتار میکنه و من شخصا با شخصیتش حال میکنم ! اگرچه در ظاهر بسیار سرخت و مقاومه ولی در باطن فوق العاده احساسی هست و احساساتش رو درون خودش نگه میداره و به سختی بروز میده !

از نظر من بلیز یکی از بهترین و تحسین برانگیز ترین شخصیت های سونیک هست و با وجود دختر بودنش مثل یک مررررررررررد هست ( البته از نظر رفتار و مبارزه ، نه چهره ) . بنابراین قطعا پس از تیلز من بلیز رو انتخاب خواهم کرد .
....................................

6- سونیک


من به اینکه سونیک شخصیت اصلی هست یا نیست اهمیتی نمیدم !! سونیک جدا از اینکه بعضی خصوصیات بدی مثل مغروریت ، بی خیال بودن و ریلکس بودن و اعتماد به نفس بیش از حد  داره ، اما قبول دارم که اون باحاله !! برای خودش یه نوع جذابه .

جدا از باحال بودنش ، به بیشترین چیزی که درمورد سونیک اهمیت میدم ، اراده ی زیاد و روحیه ی شکست ناپذیری هست که داره . اگر همه بگن که ما نمیتونیم از پس این کار بر بیایم ، سونیک با ایمان و اعتماد به نفس کامل خواهد گفت که من می تونم این کار رو انجام بدم و بالاخره هم انجام میده .

او گاهی اوقات در برابر دشمنانی مثل اگمن و همین طور رقیبانی مثل ناکلز ، خیلی شوخ و طعنه آمیز رفتار میکنه ! این رفتار گاهی برای من جالبه و مورد تحسینم قرار می گیره . چون اعتماد به نفس و قوی بودن خودش رو نشون میده و در عوض استرس و عصبانیت بیشتری رو در دشمن ایجاد میکنه !

در کل بگم ، سونیک یکی از شخصیت های مورد علاقه ی منه و اگر قرار باشی کسی رو پس از این 5 نفر انتخاب کنم ، قطعا سونیک خواهد بود .

.......................................

7 - اگمن


پس از این 6 نفر ، وقتی به باقی شخصیت ها که 10 نفر دیگر هستند نگاه می کنم ، بدون درنگ به اگمن میرسم ! اگمن یکی از شخصیتهای مورد علاقه ی منه ! یه دانشمند فوق العاده باهوش با آی کیو 300 !!! اون محشره و تقریبا هیچ دستگاه و ماشینی وجود نداره که از پس ساخت اون برنیاد !

اون کسی بود که متال سونیک رو ساخت . کسی که بتونه از نظر سرعت رقیب سرسخت و جدی سونیک باشه . اون کسی بود که دستگاهی ساخت که کریس رو از دنیای سونیک به دنیای انسان ها منتقل کنه . اون کسی هست که در طی مدت زمان کوتاهی صدها هزار ربات تولید میکنه و اون هم مثل سونیک کسی هست که هیچ وقت در برابر شکست تسلیم نمیشه و هر بار با یک ایده ی متفاوت به نبرد با سونیک بر می گرده که حتی گاهی سونیک هم تحت تاثیر مهارتش قرار می گیره !

به نظر من این عالیه !! تنها چیز بد درمورد اگمن ، بد بودنشه ولی وقتی کل شخصیتش رو در نظر می گیرم به نظرم کرکتر خیلی خوبی هست . اینطور بگم که به عنوان یک شخصیت بد ، استایل خوبی داره ! من پس از سونیک قطعا اگمن رو انتخاب خواهم کرد .
.....................................

8 - ناکلز


ناکلز هم مثل سونیک شخصیت باحالیه . اولین باری که اون رو دیدم خیلی جذب تیپ و ظاهرش شدم ، به نظرم کمی متفاوت و جذاب اومد . جدا از ظاهر متفاوت و خوبی که به نظرم داره ، اون یکی از قویترین شخصیت هاست ! قدرتی که ناکلز در مشت های خودش داره رو هیچ کسی نداره ! اون یک قدرت بدنی فوق العاده زیاد داره که در بیشتر مواقع به کمک سونیک و دوستانش میاد .

اما اون چیزی که باعث میشه در لیست من پایین تر قرار بگیره 2 خصوصیت بد درمورد اون هست : اول اینکه خیلی زود از کوره در میره و عصبانی میشه و نمیتونه به خوبی احساساتش رو به خوبی  کنترل کنه ! دوم اینکه گول خور ترین و ساده لوح ترین شخصیت در میان تمام شخصیت هاست ! اون بار ها و بار ها توسط اگمن گول خورده و فکر کردخ که سونیک و دوستانش با اون دشمنی دارند ، ولی باز هم فریب اگمن رو دفعه ی بعد هم میخوره ...

بعضی از خصوصیات او باعث میشن که او در لیست پایین تر از 7 نفر قبلی قرار بگیره .

...................................

9 - مفلیس


وقتی به 7 نفر باقی مانده نگاه می اندازم ، شخصیتی که به ذهنم میاد مفلیس هست . اون یکی از قدرتمندترین شخصیت های سونیکه ، یه جورایی باحاله و من حتی صداش رو دوست داشتم ! اون یک شخصیت بده که حتی از نظر بودن به نظرم از اگمن هم جالب تره ! اون واقعا یک شخصیت بد ، باحال ، قدرتمند ، با ابهت و یه جورایی مشابه شدو هست !

چیزی که باعث میشه در این لیست پایین تر از اگمن و ناکلز قرار بگیره اینه که اصلا از نظر ظاهر متفاوت و جذب کننده نیست . یه جورایی ظاهر خسته کننده ای داره ! دقیقا مشابه سونیک و شدو ، خصوصا شدو .... بنابراین از نظر تیپ و ظاهر چندان به چشم من نمیاد و یه جورایی برای من شخصیت << کپی شده >> محسوب نمیشه نه یک شخصیت منحصر به فرد با طراحی و ایده ی متفاوت !

این موضوع باعث میشه که 8 نفر قبلی از نظر من ، بیشتر مورد پسند واقع بشن تا مفلیس !!

.....................

10 - متال سونیک


وقتی به 6 نفر باقی مانده نگاه میکنم واقعا نمیتونم شخص دیگری به جز متال سونیک رو انتخاب کنم ! متال سونیک ، فرم ماشینی و آهنی سونیکه ! اما باحاله ... تیپ و ظاهر متال سونیک خوبه ، همچنین به عنوان یه شخصیت بد اون رو دوست دارم !

اون یکی از معدود شخصیت هایی هست که سونیک اونو جدی میگیره و با اون شوخی نداره !!! همین طور متال سونیک سرعت فوق العاده ای داره ... من فکر میکنم اون رو از باقی شخصیت ها مثل روژ و وکتور و جت و ویو و استورم و ایمی و چارمی و تیکال و ... بیشتر دوست دارم .
........................

آآآآآآآآآآآآخییششش ... بالاخره تموم شد !! بیچاره شدم تا شخصیت های مورد علاقه ام رو بنویسم .

دوستان لطفا توجه کنید که اینها بهترین ها نیستند بر فرض درسته که اسپیو در این لیست نفر سومه ولی خدا مونه شاید در بهترین ها اصلا موجود نباشه !! در اینجا من صرفا علاقه ی خودم رو با دلایل خودم در نظر گرفتم .

شخصیت های مورد علاقه ی هر کس متفاوته ، و امیدوارم که شما هم نظر خودتون رو در این مورد بیان کنید و همچنین اینکه به نظر من ساخت چنین لیستی برای هر کسی ، به شناخت بیشتر شخص از شخصیت ها نیز کمک می کنه !
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 4 شهریور 1394
سه شنبه 6 اسفند 1398 01:49 ب.ظ
سلام ممنون بابت توضیحات فقط قبل از اینکه سیلور به بازی بیاد تو کدوم شخصیت رو دوست داشتی؟
ممنون میشم جوابمو بدی
دلارام : سلام ، خواهش میکنم . شدو و اسپیو و سیلور هر سه از شخصیت های مورد علاقه ام هستند بنابراین بعد از سیلور ، شدو و اسپیو رو دوست دارم .
چهارشنبه 16 بهمن 1398 07:44 ب.ظ
منم بلیز
شدو
سونیک
سیلور
تیلز
واز امی متنفرم چون هنوز توی اخلاق بچه گانش مونده
تیلز رو دوست دارم و اسپیو ولی بدم میاد که با وکتور کار میکنه
دلارام :
جمعه 11 بهمن 1398 05:34 ب.ظ
از نظر من بهترین ها
سیلور ، کریم و شدو سونیک ای اکس هستند
از ویو بیلز امی جت هم بدم نمیاد.
دلارام :
دوشنبه 7 مرداد 1398 07:28 ب.ظ
1شدو
2ناکلز
3سیلور
4سونیک
5امی
از نظر من شدو هیچ هم بی احساس نیست و این اشتباهه من شدو رو از همه بیشتر دوست دارم و به سلیقه ی هیچ کس توهین نمیکنم از نظر من همه ی شخصیت ها خوبن ولی من این پنج تارا در اولین مقام قرار دادم و میخوام بگم که بعضی حرف ها ی شما اشتباهه و قصد بی ادبی هم ندارم هر شخصیتی یک خصوصیات خوبی داره
دلارام : مرسی از نظرتون
دوست عزیز من قبلا در کامنتها یا پستهای دیگه توضیح داده بودم که شدو چندان هم بی احساس نیست! من نسبت به سایر کرکترها میگم که بی احساس و سرده! ضمن اینکه شدو از شخصیت های مورد علاقه ی خودمم هست ؛)

( به هر حال شما هرجای دنیا هم که برید شخصیت شدو رو اینجور توصیف میکنن و این چیزی نیست که دست من باشه من فقط مترجمم و چیزی که گفته شده و تایید شده رو بازگو میکنم همین... و ما اینو میدونیم که شدو باطنا اونقدری که در ظاهر نشون میده بی احساس نیست! چون اگر بود، به نجات مردم روی کره ی زمین نمی‌رفت و خودشو تا مرز نابودی نمی‌برد!)
چهارشنبه 9 آبان 1397 07:08 ب.ظ
برای من اینان(:

۱:سونیک

۲:سیلور

۳:شدو

۴:تیلز

۵:ناکلز
دلارام :

مرسی از نظرتون. واقعا ممنون
پنجشنبه 16 آذر 1396 07:10 ب.ظ
لطفا توضیحات منو برای بچه ها بزار تو وب (لطفا)که همه درباره شدو بیشتر بدونن
پنجشنبه 16 آذر 1396 07:05 ب.ظ
۱_شدو
۲_سیلور
۳_سونیک
من شدورو خیلی دوست دارم چون خیلی خوش تیپ و قدرت منده اون بی عاطفه نیست واگرنه چرا ماریارو اینقدر دوست داشت همین طو جرالد رباتنیک رو ،بعضی ها میگن بدون الماس نمیتونه تلپات بشه و بدون کفشاش نمیتونه پرواز کنه ،امااااااااااااااااااااا،باید بگم شدو علاوه بر کفشاش با استفاده از قدرتش هم میتونه پرواز کنه(من زیاد دیدم)میگن بدون الماس هیچی نیست غلطه چون اون یه فرم داره به اسم کیاس شدو که به ۴ قسمت تقسیم میشه یعنی ۱%_۲۰%_۵۰%_و۱۰۰%این ها فرم های کیاس شدو هستن باید بگم شدوبرای تبدیلی به این فرم نیازی به الماس ها نداره چون این فرم ماله خودشه _کیاس شدو ۱%یکم از سوپر سونیک ضعیف تره _کیاس شدو۲۰% اندازه هایپر سونیک قدرت داره _کیاس شدو۵۰%اندازه هاپر شدیک_و کیاس شدو۱۰۰%یا همون اولترا کیاس شدو یکم از لایت بلد سونیک قوی تره _خلاصه بهترینشون شدوه (از نظر من)
پنجشنبه 16 شهریور 1396 01:39 ب.ظ
مال من
بلیز
سیلور
کریم
کازمو
ماریان
استیکس
و تیلز هستن
دلارام : چه قدر خوووب
ممنون از لیستتون
جمعه 10 شهریور 1396 07:12 ب.ظ
مال خودم به ترتیب:
1_سیلور
2_شدو
3_سونیک
4_بلیز
5-اسپیو
6-تیلز
دلارام :مرسی از لیستتون
چهارشنبه 1 شهریور 1396 01:42 ب.ظ
خواهش میکنم
دلارام :
چهارشنبه 1 شهریور 1396 12:29 ب.ظ
شخصیت مورد علاقه من
سونیک
ایمی
سیلور
شدو
بلیز
اگمن

دلارام : ممنون بابت لیستت زینب جان
سه شنبه 31 مرداد 1396 07:12 ب.ظ
به ترتیب:
شدو
سیلور
بلیز
سونیک شخصیت های مورد علاقه من هستن
دلارام : ممنون ار لیستت سارا جان
تقریبا مشابه لیست منه
چهارشنبه 17 شهریور 1395 08:59 ب.ظ
سلام دلارام خانم ممنونم از زحماتت
به نظر من
۱-سیلور
۲-سونیک
۳-شدو
چون شدو بدون الماس هیچ قدرتی نداره و من از اینکه تیم سگا سونیک را دربازی ها الکی قویتر نشون میده و نیروهای من دراوردی واسش میزاره ناراحتم مثلا در بازی سونیک ۲۰۰۶واسه سونیک قدرت کوچک شدن وپرواز با پرشش کذاشته بطوری که اصلا روی زمین نمی افته اما سیلورکه میتونه پرواز کنه را واسه پروازش ی نیروی کمی گذاشتن که اصلا ۱ دقیقه هم روی هوا نمیمونه.
دلارام : سلام مجید جان ! ممنون از نظر شما .
مرسی که لیست مورد علاقه خودتون رو بیان کردید !
بله کاملا درسته ! -__-
چهارشنبه 17 شهریور 1395 08:59 ب.ظ
سلام دلارام خانم ممنونم از زحماتت
به نظر من
۱-سیلور
۲-سونیک
۳-شدو
چون شدو بدون الماس هیچ قدرتی نداره و من از اینکه تیم سگا سونیک را دربازی ها الکی قویتر نشون میده و نیروهای من دراوردی واسش میزاره ناراحتم مثلا در بازی سونیک ۲۰۰۶واسه سونیک قدرت کوچک شدن وپرواز با پرشش کذاشته بطوری که اصلا روی زمین نمی افته اما سیلورکه میتونه پرواز کنه را واسه پروازش ی نیروی کمی گذاشتن که اصلا ۱ دقیقه هم روی هوا نمیمونه.
دلارام : سلام . متشکرم از نظرتون
جمعه 28 خرداد 1395 10:50 ق.ظ
از نظر من
سیلور
شدو
سونیک
امگا
روژ
اسپیو
ناکلز
تیلز
بلیز
جت
امی
دلارام : ممنون امید جان از اینکه نظتون رو بیان کردید .
متشکرم
جمعه 6 فروردین 1395 03:07 ق.ظ
خوب بود من که فقط سونیک رو اولین قرار میدم راستی یک سوال سونیک واقعا اعتراف کرد که نمیتونه از صلاح سرد استفاده کنه لطفا زود جواب بدید من دارم میمیرم :-)
دلارام : بله واقعا اعتراف کرده در بازیها و کاملا رسمیه !!!!!!!
یکشنبه 11 بهمن 1394 09:23 ب.ظ
من همرو دوست دارم اما دوست داشتنم درجه بندی داره
1سونیک
2امی
3تیلز
4ناکلز
5شدو
و...............
پنجشنبه 5 آذر 1394 01:36 ب.ظ
از نظر من
شدو
روژ
امگا
سونیک
تیلز
سیلور
بلیز
ناکلز
جمعه 17 مهر 1394 12:04 ب.ظ
من فقط و فقط سیلور
سه شنبه 17 شهریور 1394 08:42 ب.ظ
مطالبت واقعا عااااااااااااااااااالیه دلارام جوووون...واقعا من بعضی از اینا رو نمیدونستم...ببینم تو شخصیتی به اسم برایان میشناسی؟
دلارام : خیلی خیلی ممنون. زیاد نه. فکر نکنم شخصیت اصلی سونیک باشه. فکر کنم یه فن کرکتر هست با خز قرمز رنگ و کاملا مشابه سونیک. یه همچین چیزایی داده بودم الان یادم نیست....
سه شنبه 17 شهریور 1394 08:35 ق.ظ
برا من
۱. شدو
۲ سونیک
۳سیلور
۴ ناکلز
۵ تیلز
۶ متال سونیک
۷ امگا
۸ رژ
۹ اگمن
۱۰ بلیز
سه شنبه 17 شهریور 1394 12:00 ق.ظ
من از اگمن بیشتر خوشم میاد چون به نظرم ممکنه در آینده کسی باشه که آی کیو ی بالای 300 داشته باشه
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
امکانات جانبی
Emoticon

فال حافظ


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic