تبلیغات
دنیای سونیک - بهترین بیوگرافی فارسی سونیک(12)
دنیای سونیک
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وب


سلام و درود به علاقه مندان بازی سونیک
من دلارام هستم ، متولد 1375 ، از تهران

برنده ی یک دوره وب منتخب و برگزیده در yahoo! News

این بلاگ 6 سال پیش ساخته شده . سال 1390

من هیچ کدامیک از این مطالب را از سایت ها و وبلاگ های فارسی کپی نکرده ام . بلکه همه ی این مطالب از خودم و یا ترجمه شده از سایت های معتبر خارجی هستند .

بنابراین خواهشمندم مطالب بنده را هرگز کپی نکنید مگر با ذکر منبع .

سونیک همچنان از مشهورترین و پرطرفدارترین شخصیت موجود در دنیاست . به افتخارش ^_^

باتشکر

مدیر وبلاگ :دلارام
نویسندگان
روابط :

دکتر اگمن


دکتر اگمن ، دشمن و الهه ی انتقام ابدی سونیک هست . کسی که بهتر از هر کسی دیگری اون رو می شناسه . در کنار تیلز ، اگمن هم جزو یکی از اشخاصی هست که اغلب روی زندگی سونیک تاثیر گذاشته . به خاطر بیزاری سونیک از هرچیز ناعادلانه ای ، او یک نفرت بزرگ 2 جانبه هم از اگمن و هم از نقشه های بدی که برای سلطه بر جهان میکشه ، داره . زندگی خودش رو با نجات دادن قربانی شده ها بر اثر توطئه های شوم و بدون ملاحظه ی اگمن می گذرونه . هر موقع که اگمن نقشه می کشه تا بر جهان حکومت کنه ، سونیک جلوی او ظاهر میشه و با او مخالفت میکنه . به خاطر اینکه آنها همیشه درگیر جنگ هستند برای پیروزی ، اگمن خیلی وقت هست که رقیب سونیک شده و همچنین  دشمن او .

با وجود اینکه از اگمن خوشش نمیاد ، سونیک هیچ وقت واقعا دشمن اگمن به شمار نرفته و اگمن رو به معنای واقعی کلمه ، دشمنش نمیدونه . هرزمان که سونیک با اگمن سرو کله میزنه ، کاملا پر از اعتماد به نفس هست که میتونه نقشه های اگمن را تباه و خنثی کنه و هیچ وقت اونها رو جدی نمی گیره . در واقع سونیک با خراب کردن نقشه های اگمن ، یک سرگرمی برای خودش پیدا میکنه ؛ به عنوان یک راه برای تبدیل زندگی اش به ماجراجویی نگاه میکنه و خیلی براش عادی هست که شکستش بده و اون رو وظیفه ی هر کسی هم به حساب میاره .


معمولا سونیک در مقابل اگمن خیلی رک و همچنین طعنه زن هست و همیشه فرصت رو غنیمت می شمره تا با لطیفه ها و ریشخند هایش او رو آزار بده . گاهی اوقات سونیک به اگمن ، به چشم یک آدم رنجش آور و مزاحم نگاه میکنه تا تهدید آمیز . وقتی که او فهمید که اگمن پشت قضیه ی Time Eater در Sonic Generations بوده ، به حالت تاسف دستش رو روی پیشانی اش گذاشت و اون کار رو ناپسند دانست . با این حال او نسبت به اگمن و کارهایش هوشیار هست برای مثال در sonic colors ، سونیک باور نکرد که اگمن داره آدم بهتر و مسئولیت پذیرتری میشه . در شرایطی ، سونیک اگمن رو دشمن قانونی خودش می پنداره و با خشم درنده ای ، اون رو در هدف قرار میده .

وقتی سونیک با تهدید وحشتناک تری که هردوی آنها و اهدافشان در معرض خطر قرار می گیرند ، دشمنی و تفاوتش با اگمن رو کنار می گذاره و به او و نیروهایش می پیونده تا اون خطر رو متوقف کنند . ولی به هرحال در بعضی شرایط ، سونیک کمی در این مورد بی رغبت میشه و فکر میکنه که با اگمن در یک تیم بودن مثل پایان یافتن جهان هست و این یک ارتباط کثیف هست و گاهی مواقع به اگمن مظنون میشه چون فکر میکنه که قصد و غرض پنهانی دیگری داره (که معمولا هم فکرش درست بوده) . به خاطر گرایشهای پیچیده ای که دکتر اگمن سریعا در تغییر خلقیاتش داره ، سونیک معمولا خیلی سخت او رو درک میکنه .

وقتی که سونیک فهمید که با گفتن نام مستعارش (که توسط خود سونیک ساخته شده) میتونه با اگمن بیش تر خوش بگذرونه تا نام اصلیش ، او بازهم در واقع اسمش رو با مهربانی میگه ، به جای این که بخواد با او خوش بگذرونه .

با وجود رفتار و اعمال ناگوار دکتر اگمن ، سونیک تنها به متوقف کردن اگمن راضی میشه و هیچ وقت به دنبال اینکه از عمد برای همیشه اون رو ازسر راهش برداره و نابود کنه نیست !!

به خاطر تمایلی که اگمن در نبرد هایش با سونیک داره تا از آنها جان سالم ببره و به هر نحوی که شده تسلیم سونیک نشه ، هربار با یک پروژه و نقشه ی جدید برمی گرده تا سونیک وادار به تسلیم بشه . همین طور هم سونیک برای همیشه در تضاد و مخالفت با اگمن باقی می مونه حتی جایی که تقریبا برای هردوی آنها غیر ممکنه که یکدیگر رو یک بار برای همیشه نابود کنند و این موجب میشه که نبرد بین آنها برای همیشه ادامه داشته باشه .


تیلز

تیلز ، بهترین دوست و پیرو سونیک هست همچنین وفادارترین و صادق ترین دوستش . در کنار دکتر اگمن ، تیلز یکی از اشخاص در زندگی سونیک هست که معمولا در زندگی او تاثیر گذاشته . سونیک اولین بار تیلز رو در جزیره ی غربی West Side Island ملاقات کرد وقتی که فهمید داره تعقیبش میکنه . اگرچه سونیک به تیلز علاقه مند نبود ، ولی تحت تاثیر مقاومت و سرسختی او قرار گرفت وقتی که دید توانایی این رو داره که با اون ادامه بده و کنار بیاد ، بنابراین اجازه داد تا همراه او باشه . وقتی دکتر ایو رباتنیک به جزیره ی غربی هجوم برد ، سونیک به تیلز پیوست وقتی که تیلز او را تا دم مبارزه همراهی و دنبال کرد .

در طول ماجراجویی هایشان ، تیلز ثابت کرد که یک دستیار فوق العاده برای سونیک هست و بعد از شکست اگمن ، هردو بنیان و اساسی برای دوستی شان ساختند که آینده ی آنها را تعریف میکرد . سونیک در نهایت تیلز رو زیرئپر و بالش به عنوان یک دستیار گرفت و شروع کرد که او را در تمام ماجراجویی ها با خودش ببره و تمرینش بده و در نهایت زیردستش بشه . همچنین سونیک وقتی که تیلز توسط هر گردن کلفتی به خاطر داشتن 2 دم مورد تمسخر قرار بگیره به کمکش میاد که این موجب میشه تا بیشتر مورد تحسین تیلز واقع بشه .

پس از ملاقاتشان ، سونیک و تیلز جدانشدنی شدند و رابطه ی دوستانه شان به رابطه ی برادرانه تبدیل شد . در Sonic Advance 3 اشاره شده که میان آنها پیوند و ارتباط غیر قابل گسیختن هست و وقتی در sonic colors ذهن تیلز کنترل شده بود تا با سونیک بجنگه ، سونیک حتی یک انگشت هم به تیلز نزد و از آسیب زدن به دوستش امتناع میکرد .

سونیک خوش شخصا تیلز رو به عنوان یک برادر(پذیرفته شده) کوچک بامزه می بینه ، بنابراین از او صرف نظر میکنه . با این وجود سونیک بی نهایت برای تیلز احترام قائله و بهش اعتماد داره و با او به عنوان یک همیار و شریک هم تراز در طول ماجراجویی هایش رفتار میکنه . هر جا در هر حادثه ای که همیشه سونیک از تیلز درخواست میکنه که همراه او بیاد و تیلز همیشه درخواست او رو قبول میکنه . گه گاهی ، اگرچه ، سونیک وقتی تیلز به او توصیه هایی یا اطلاعاتی میده او را نادیده میگیره ، معمولا هم زمانی که بسیار مفید و کارساز هست ، هرچند او چندان هم بزرگ نیست که قبول کنه که باید به حرف هایش گوش می داد.

سونیک بسیار به رفاه و خوشی تیلز توجه می کنه ، حتی اونهایی که تیلز رو در مخاطره قرار میدن ، تهدید میکنه و همیشه رفاه و سلامت تیلز را نسبت به هر چیز دیگری در اولویت قرار خواهد داد ، قطع نظر از عظمت یا اهمیت موقعیت و شرایطی که در آن قرار دارند . وقتی تیلز گاهی در شک و شبهه قرار میگیره ، سونیک اونجاست که به او روحیه بده و از او پشتیبانی کنه .

در طول ماجراجویی هایشان آنها ثابت کردند که یک تیم فوق العاده هستند که تقریبا از پس هر کاری بر می آیند . هر دوی آنها توانایی شان را در برابر ضعف دیگران آماده میکنند (سونیک با به کار بردن نیروی عضلانی و تیلز با تیزهوشی) و هیچ یک بدون کمک دیگری ، در حوادث از هم دور نمی شوند . تیلز به طور ویژه خودش رو به عنوان قابل اطمینان ترین یار سونیک ثابت کرده . همیشه با دانش و ابزار آلات و ماشین هایش ، کمک های بسیار گرانبهایی به سونیک می کنه . در عوض ، سونیک تحت تاثیر کارهای تیلز قرار میگیره و به مهارت های فنی اش ، بیش از هرشخص دیگری اهمیت می دهد . به هر حال ، ایمان او موجب میشود که تمام کارهای فنی را به تیلز واگذار کند .

در  Sonic Lost World ، سونیک ندانسته موجب تیره شدن روابط دوستی اش با تیلز شد ؛ زمانی که او کارهای فنی رو برای نجات جهان ، به اگمن سپرد . این کار باعث شد که تیلز از دست سونیک عصبانی بشه برای اینکه به اگمن بیشتر اعتماد کرد و هر لحظه این بدتر می شد .هرچند در نهایت ، سونیک از تیلز به خاطر شکی که به او کرد عذرخواهی کرد و او هم بخشید و رابطه ی برادری شان را بهبود بخشیدند . 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 4 شهریور 1394
چهارشنبه 18 مرداد 1396 09:11 ب.ظ
Fantastic beat ! I would like to apprentice even as you
amend your site, how can i subscribe for a blog website?
The account helped me a acceptable deal. I were a little
bit familiar of this your broadcast provided shiny clear idea
جمعه 9 بهمن 1394 09:26 ب.ظ
تیلز بنده خدا خیلی خوبه.آخه سونیک چجور دلش اومد به اگمن اعتماد کنه و تیلز رو تنها بزاره؟
دلارام : همه ی ما آدما ( حتی خارپشتها ) تو زندگیمون مرتکب خطا میشیم دیگه ...
حالا سونیک هم یکیش ...
یکشنبه 15 شهریور 1394 07:36 ق.ظ
کشتشه مرده مقالاتتم.
دلارام : کشته مرده تعریفاتتم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
امکانات جانبی
Emoticon

فال حافظ


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس