دنیای سونیک
صفحه نخست                 ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وب


سلام به علاقه مندان بازی سونیک
من دلارام هستم


این بلاگ سال 1390 ساخته شده

من هیچ کدامیک از این مطالب را از سایت ها و وبلاگ های فارسی کپی نکرده ام . بلکه همه ی این مطالب از خودم و یا ترجمه شده از سایت های معتبر خارجی هستند .

بنابراین خواهشمندم مطالب بنده را هرگز کپی نکنید مگر با ذکر منبع .

مدیر وبلاگ :دلارام
نویسندگان
روابط :

دکتر اگمن


دکتر اگمن ، دشمن و الهه ی انتقام ابدی سونیک هست . کسی که بهتر از هر کسی دیگری اون رو می شناسه . در کنار تیلز ، اگمن هم جزو یکی از اشخاصی هست که اغلب روی زندگی سونیک تاثیر گذاشته . به خاطر بیزاری سونیک از هرچیز ناعادلانه ای ، او یک نفرت بزرگ 2 جانبه هم از اگمن و هم از نقشه های بدی که برای سلطه بر جهان میکشه ، داره . زندگی خودش رو با نجات دادن قربانی شده ها بر اثر توطئه های شوم و بدون ملاحظه ی اگمن می گذرونه . هر موقع که اگمن نقشه می کشه تا بر جهان حکومت کنه ، سونیک جلوی او ظاهر میشه و با او مخالفت میکنه . به خاطر اینکه آنها همیشه درگیر جنگ هستند برای پیروزی ، اگمن خیلی وقت هست که رقیب سونیک شده و همچنین  دشمن او .

با وجود اینکه از اگمن خوشش نمیاد ، سونیک هیچ وقت واقعا دشمن اگمن به شمار نرفته و اگمن رو به معنای واقعی کلمه ، دشمنش نمیدونه . هرزمان که سونیک با اگمن سرو کله میزنه ، کاملا پر از اعتماد به نفس هست که میتونه نقشه های اگمن را تباه و خنثی کنه و هیچ وقت اونها رو جدی نمی گیره . در واقع سونیک با خراب کردن نقشه های اگمن ، یک سرگرمی برای خودش پیدا میکنه ؛ به عنوان یک راه برای تبدیل زندگی اش به ماجراجویی نگاه میکنه و خیلی براش عادی هست که شکستش بده و اون رو وظیفه ی هر کسی هم به حساب میاره .


معمولا سونیک در مقابل اگمن خیلی رک و همچنین طعنه زن هست و همیشه فرصت رو غنیمت می شمره تا با لطیفه ها و ریشخند هایش او رو آزار بده . گاهی اوقات سونیک به اگمن ، به چشم یک آدم رنجش آور و مزاحم نگاه میکنه تا تهدید آمیز . وقتی که او فهمید که اگمن پشت قضیه ی Time Eater در Sonic Generations بوده ، به حالت تاسف دستش رو روی پیشانی اش گذاشت و اون کار رو ناپسند دانست . با این حال او نسبت به اگمن و کارهایش هوشیار هست برای مثال در sonic colors ، سونیک باور نکرد که اگمن داره آدم بهتر و مسئولیت پذیرتری میشه . در شرایطی ، سونیک اگمن رو دشمن قانونی خودش می پنداره و با خشم درنده ای ، اون رو در هدف قرار میده .

وقتی سونیک با تهدید وحشتناک تری که هردوی آنها و اهدافشان در معرض خطر قرار می گیرند ، دشمنی و تفاوتش با اگمن رو کنار می گذاره و به او و نیروهایش می پیونده تا اون خطر رو متوقف کنند . ولی به هرحال در بعضی شرایط ، سونیک کمی در این مورد بی رغبت میشه و فکر میکنه که با اگمن در یک تیم بودن مثل پایان یافتن جهان هست و این یک ارتباط کثیف هست و گاهی مواقع به اگمن مظنون میشه چون فکر میکنه که قصد و غرض پنهانی دیگری داره (که معمولا هم فکرش درست بوده) . به خاطر گرایشهای پیچیده ای که دکتر اگمن سریعا در تغییر خلقیاتش داره ، سونیک معمولا خیلی سخت او رو درک میکنه .

وقتی که سونیک فهمید که با گفتن نام مستعارش (که توسط خود سونیک ساخته شده) میتونه با اگمن بیش تر خوش بگذرونه تا نام اصلیش ، او بازهم در واقع اسمش رو با مهربانی میگه ، به جای این که بخواد با او خوش بگذرونه .

با وجود رفتار و اعمال ناگوار دکتر اگمن ، سونیک تنها به متوقف کردن اگمن راضی میشه و هیچ وقت به دنبال اینکه از عمد برای همیشه اون رو ازسر راهش برداره و نابود کنه نیست !!

به خاطر تمایلی که اگمن در نبرد هایش با سونیک داره تا از آنها جان سالم ببره و به هر نحوی که شده تسلیم سونیک نشه ، هربار با یک پروژه و نقشه ی جدید برمی گرده تا سونیک وادار به تسلیم بشه . همین طور هم سونیک برای همیشه در تضاد و مخالفت با اگمن باقی می مونه حتی جایی که تقریبا برای هردوی آنها غیر ممکنه که یکدیگر رو یک بار برای همیشه نابود کنند و این موجب میشه که نبرد بین آنها برای همیشه ادامه داشته باشه .


تیلز

تیلز ، بهترین دوست و پیرو سونیک هست همچنین وفادارترین و صادق ترین دوستش . در کنار دکتر اگمن ، تیلز یکی از اشخاص در زندگی سونیک هست که معمولا در زندگی او تاثیر گذاشته . سونیک اولین بار تیلز رو در جزیره ی غربی West Side Island ملاقات کرد وقتی که فهمید داره تعقیبش میکنه . اگرچه سونیک به تیلز علاقه مند نبود ، ولی تحت تاثیر مقاومت و سرسختی او قرار گرفت وقتی که دید توانایی این رو داره که با اون ادامه بده و کنار بیاد ، بنابراین اجازه داد تا همراه او باشه . وقتی دکتر ایو رباتنیک به جزیره ی غربی هجوم برد ، سونیک به تیلز پیوست وقتی که تیلز او را تا دم مبارزه همراهی و دنبال کرد .

در طول ماجراجویی هایشان ، تیلز ثابت کرد که یک دستیار فوق العاده برای سونیک هست و بعد از شکست اگمن ، هردو بنیان و اساسی برای دوستی شان ساختند که آینده ی آنها را تعریف میکرد . سونیک در نهایت تیلز رو زیرئپر و بالش به عنوان یک دستیار گرفت و شروع کرد که او را در تمام ماجراجویی ها با خودش ببره و تمرینش بده و در نهایت زیردستش بشه . همچنین سونیک وقتی که تیلز توسط هر گردن کلفتی به خاطر داشتن 2 دم مورد تمسخر قرار بگیره به کمکش میاد که این موجب میشه تا بیشتر مورد تحسین تیلز واقع بشه .

پس از ملاقاتشان ، سونیک و تیلز جدانشدنی شدند و رابطه ی دوستانه شان به رابطه ی برادرانه تبدیل شد . در Sonic Advance 3 اشاره شده که میان آنها پیوند و ارتباط غیر قابل گسیختن هست و وقتی در sonic colors ذهن تیلز کنترل شده بود تا با سونیک بجنگه ، سونیک حتی یک انگشت هم به تیلز نزد و از آسیب زدن به دوستش امتناع میکرد .

سونیک خوش شخصا تیلز رو به عنوان یک برادر(پذیرفته شده) کوچک بامزه می بینه ، بنابراین از او صرف نظر میکنه . با این وجود سونیک بی نهایت برای تیلز احترام قائله و بهش اعتماد داره و با او به عنوان یک همیار و شریک هم تراز در طول ماجراجویی هایش رفتار میکنه . هر جا در هر حادثه ای که همیشه سونیک از تیلز درخواست میکنه که همراه او بیاد و تیلز همیشه درخواست او رو قبول میکنه . گه گاهی ، اگرچه ، سونیک وقتی تیلز به او توصیه هایی یا اطلاعاتی میده او را نادیده میگیره ، معمولا هم زمانی که بسیار مفید و کارساز هست ، هرچند او چندان هم بزرگ نیست که قبول کنه که باید به حرف هایش گوش می داد.

سونیک بسیار به رفاه و خوشی تیلز توجه می کنه ، حتی اونهایی که تیلز رو در مخاطره قرار میدن ، تهدید میکنه و همیشه رفاه و سلامت تیلز را نسبت به هر چیز دیگری در اولویت قرار خواهد داد ، قطع نظر از عظمت یا اهمیت موقعیت و شرایطی که در آن قرار دارند . وقتی تیلز گاهی در شک و شبهه قرار میگیره ، سونیک اونجاست که به او روحیه بده و از او پشتیبانی کنه .

در طول ماجراجویی هایشان آنها ثابت کردند که یک تیم فوق العاده هستند که تقریبا از پس هر کاری بر می آیند . هر دوی آنها توانایی شان را در برابر ضعف دیگران آماده میکنند (سونیک با به کار بردن نیروی عضلانی و تیلز با تیزهوشی) و هیچ یک بدون کمک دیگری ، در حوادث از هم دور نمی شوند . تیلز به طور ویژه خودش رو به عنوان قابل اطمینان ترین یار سونیک ثابت کرده . همیشه با دانش و ابزار آلات و ماشین هایش ، کمک های بسیار گرانبهایی به سونیک می کنه . در عوض ، سونیک تحت تاثیر کارهای تیلز قرار میگیره و به مهارت های فنی اش ، بیش از هرشخص دیگری اهمیت می دهد . به هر حال ، ایمان او موجب میشود که تمام کارهای فنی را به تیلز واگذار کند .

در  Sonic Lost World ، سونیک ندانسته موجب تیره شدن روابط دوستی اش با تیلز شد ؛ زمانی که او کارهای فنی رو برای نجات جهان ، به اگمن سپرد . این کار باعث شد که تیلز از دست سونیک عصبانی بشه برای اینکه به اگمن بیشتر اعتماد کرد و هر لحظه این بدتر می شد .هرچند در نهایت ، سونیک از تیلز به خاطر شکی که به او کرد عذرخواهی کرد و او هم بخشید و رابطه ی برادری شان را بهبود بخشیدند . 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 4 شهریور 1394
جمعه 9 بهمن 1394 09:26 ب.ظ
تیلز بنده خدا خیلی خوبه.آخه سونیک چجور دلش اومد به اگمن اعتماد کنه و تیلز رو تنها بزاره؟
دلارام : همه ی ما آدما ( حتی خارپشتها ) تو زندگیمون مرتکب خطا میشیم دیگه ...
حالا سونیک هم یکیش ...
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
امکانات جانبی
Emoticon

فال حافظ


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات