تبلیغات
دنیای سونیک - 10 نفر از بدترین شخصیت های سونیک
دنیای سونیک
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وب


سلام و درود به علاقه مندان بازی سونیک
من دلارام هستم ، متولد 1375 ، از تهران


این بلاگ سال 1390 ساخته شده

من هیچ کدامیک از این مطالب را از سایت ها و وبلاگ های فارسی کپی نکرده ام . بلکه همه ی این مطالب از خودم و یا ترجمه شده از سایت های معتبر خارجی هستند .

بنابراین خواهشمندم مطالب بنده را هرگز کپی نکنید مگر با ذکر منبع .

سونیک همچنان یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین شخصیت موجود در دنیاست . به افتخارش ^_^

Delaramazzami@gmail.com

@delaram_esp

مدیر وبلاگ :دلارام
نویسندگان


باز هم سلامی دوباره به تمامی دوستان سونیکی .

از این به بعد تصمیم گرفتم که برای اولین بار در طول این چند سالی که این وبلاگ رو دارم ، نظر خودم رو درمورد هر کدوم از شخصیت های سونیک بیان کنم . اینکه از چه کسی بدم میاد و یا کدوم شخصیت رو بیشتر دوست دارم ...

همیشه در طی این 4 سال همون طور که در نظرات هم مشخص هست ، سعی کردم زیاد نظر شخصی خودم رو بیان نکنم ، چون احساس می کردم که ممکنه باعث اختلاف یا جر و بحث بشه !!! به جز لیست قویترین ها ! ولی خب تا کی ؟! الان فکر میکنم که بهتره بعد از این همه سال سونیک بازی و آشنا شدن با شخصیت هایش ، نظر خودم رو هم بگم ...
 
امروز تصمیم گرفتم در مورد شخصیتهایی بگم که همیشه و همیشه از همون اول تا به الان با اونها مخالف بودم . این فقط نظر شخصی خودمه و از شما دوستان سونیکی از تقاضا دارم اگر انتقادی و یا نظر دیگه ای دارید ، حتما حتما بیان کنید .

پس برید به ادامه مطلب .

...................................................
1- کریسواقعا بدترین و بدترین وبدترین شخصیت سونیک تا به الان ! بدترین !!! چرا ؟
چون کریس لوس ، شلغم و بی خاصیت هست . همین !
واقعا بود و نبودش در کارتون هیچ تاثیری نداشت . هیچی ! چه کار مفیدی انجام می داد ؟
فقط به چپ و راست می رفت و می گفت : سونیــــک ، سونیــــــــــــــک !! و با اون صدای لوسش یا سونیک رو صدا می زد و یا گریه و زاری می کرد . !! اینقدر ازش حالم به هم میخورد که حد نداشت !!!

در کل بگم ! یه شخصیت لوس و بچگانه که فقط مثل کنه می چسبه به سونیک و هیچ کار مفیدی در طول داستان که انجام نمی داد هیچ ، فقط باعث آزار و اذیت می شد . تنها و تنها کاری که در طول اون همه مدت انجام داده بود این بود که شدو رو از گرفتن انتقام منصرف کرد ...

خب که چی ؟!! خب آخه اون کار رو هم که ایمی قبلا در سونیک ادونچر 2 انجام داده بود !! اصلا چه احتیاجی به کریس بود ؟
واقها کریس در طول سریال نه تنها نقش به درد بخور و مفیدی که نداشت هیچ ، لوس و آزار دهنده و بی عرضه هم بود !!

جدا نفرت انگیز ترین و بی خاصیت ترین شخصیت سونیک تا به حال بوده

2 - پرنسس الیز

خدااااااااااااااااااای من ... ! نگو نگو ... !!! فقط حرص میده ، حرررررررررررص
هر موقع می بینمش دوست دارم خفش کنم !! چرا ؟!

چون اون هم یه بووقی مثل کریسه ...

واقعا چی کار میکنه ؟ ها ؟ فقط بلده هر دقیقه دزدیده بشه ؛ خدایا ، نه یه بار نه دوبار نه سه بار ... دائم !! به اندازه ی نوک سوزن هم که عرضه ی دفاع نداره ! فقط مثل بوووق دزدیده میشه و بعدش هم در آرزوی این هست که سونیـــــــــــک جونش نجاتش بده ...


گفتم سونیک ؟ ...

آدمیزاد در این دنیا قحطی بود که بره عاشق یه خارپشت بشه ؟ بعدش هم اون رو ببوسه و سونیک هم زنده بشه ؟ آررره ؟ آخه اون چه کار مسخره ای بود ؟ چه صحنه ای بود ؟

یه دختر لوس و آزار دهنده و بی خاصیت که هیچ کاری بلد نیست به جز چسبیدن به سونیک و ایجاد دردسر کردن ...

چشماش فقط سونیک رو میبینه ! هیچکس و هیچ چیز براش مهم نیــــــــــــست !!
آخه این هم شد آدم ؟ شد پرنسس ؟!!
اون چه جور پرنسسی هست که تو بازی برگشت گفت " من اهمیت نمیدم که برای جهان چه اتفاقی می افته ؟ "
برای جنابعالی چی اهمیت داره ؟؟؟؟؟ فقط سونیک ؟!!!!

وجه مشترک الیز و کریس این هست که هردو شلغم و وابسته به سونیک هستند . تنها برتری الیز نسبت به کریس این هست که کمتر از اون آزار دهنده هست ! لوس بازی های کریس 2 برابر الیزه ...

3 - بیگ

راستش بیگ بر خلاف 2 نفر قبلی رفتار رقت انگیز و آزاردهنده  ی چندانی نداره !! منظورم اینه که در حدی نیست که حال آدم به هم بخوره !!! ولــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ...
اون چیزی که باعث میشه نفر سوم بشه اینه که مثل 2 تای قبلی بی خاصیته !! البته از اونها یه کم بهتره ...

تنها کاری که انجام میده ماهی گیریه ... همین !! ماهی ماهی ماهی ماااااااااهی !!
یه گربه ی چاق ، که خیلی هم تنبله و در کنار اون احمق و بی خاصیت ...
              1                    2                       3

واقعا من نمیدونم یه گربه ی چاق و تنبل و احمق به چه دردی میخوره ؟ حتی خودتون هم تصور کنید که یک نفر روبه روی شما ایستاده و اون 3 خصوصیت رو داره ! این شخصیت به چه دردی میخوره واقعا ؟!!!
چه کارهایی انجام میده ؟ چی کار میتونه انجام بده ؟ هیچی ... دائما هم اون فراگی رو گم میکنه !!!

هیچ شخصیت سونیکی این همه خصوصیت بد رو با هم نداره ! پس لایق نفر سوم هست

4 - ایمی رز

وااااااااااااااااااااااااااای ، واااااااااااااااااااااااااااای  !! البته درسته که من نفرت شدیدم از ایمی رو در این 4 سال نشون ندادم ، اما به خوبی یادم هست که بر خلاف میلم در 2 ، 3 تا از نظرات نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و گفتم که ایمی بیش ترین شخصی هست که ازش متنفرم ! متنفر !

دارم جدی میگم ! من همیشه از ایمی به شدت متنفر بودم  !! واقعا نفرت انگیز ، آزار دهنده ، بی شخصیت ، اخمو ، مسخره و چرت هست .

از نظر شخصیتی از 3 نفر قبلی و همین طور
همه خیلی خیلی بدتره !!! تنها برتری که نسبت به 3 نفر قبلی داره ، ماست نبودنش هست و اینکه میتونه با اون چکش پیکو پیکو یه کاری بکنه و دفاع کنه !!

ایمی از نظر من واقعا شخصیت نداره !! می بینه و میدونه  که سونیک ، از اینکه هی به اون بچسبه و عشوه بیاد ، متنفره ولی باز هم به اون رفتار گندش ادامه میده !!

آخه یه دختر چقدر میتونه شخصیت پایینی داشته باشه که سونیک 1000 بار ازش دوری میکنه و اهمیت نمیده ولی باز هم مثل یه آدم بی شخصیت ، خودش رو میچسبونه به سونیک !!!
!!

یعنی اینقدر شخصیتش پایینه که اینطور خودش رو تحقیر میکنه ؟ اینقدر ارزش برای خودش قائل نیست ؟ واقعا بهش بر نمیخوره ؟ ایمی شخصیت  دختر هارو هم زیر سوال برده ... !!! خدایا واقعا از شخصیتش متنفرم ...

موضوع اینجاست که بارها نشان داده شده که اگر مردم با ایمی مخالفت کنند و موافق اون نباشند ، ایمی داد میکشه ، دااااااااااااااااااد مثل یک دیوانه فریاد میکشه و عصبانی میشه و مردم رو مجبور میکنه تا با او موافقت کنند . در غیر این صورت ...

جدا از اینها با دوستان دیگه اش هم چندان رفتار خوبی نداره !!! نه به اون حدی که جلوی سونیک نازک نازک حرف میزنه ولی وقتی نوبت تیلز ، ناکلز ، کازمو و کریم و ... میرسه خیلی عصبی تر و اخمو تره و رفتار بدتری داره !!

واقعا در خیلی جاها به راحتی این دورو بودن اون احساس میشه ... از جمله همین سونیک ایکس !

درکل بگم : ایمی یه دختر بی شخصیت ، اخمو و جیغ جیغو هست و بدتر از همه اینکه همیشه سعی میکنه خواسته هاش رو به دیگران تحمیل کنه ... واقعا بدترین شخصیتی رو داره که در طول عمرم دیدم

اگر قرار بود لیست رو بر اساس شخصیت تنظیم کنم ایمی نفر اول می شد ولی من فقط شخصیت رو در نظر نمیگیرم ! همه ی جوانب رو در نظر می گیرم .

5 - پرنسس سلی

سلی هم تقریبا یه بوووقی مثل  ایمی هست !! ولی بازم تقریبا از نظر شخصیتی بهتر از ایمی هست . اون از نظر توانایی رزمی از تمام دختر های دیگه مثل ایمی و بلیز و روژ و ... ضعیف تره ! جدا از ضعیف بودن و بی عرضه بودنش مثل ایمی دائما به سونیک می چسبه و فقط عشوه و ناز داره ! همین !

در کل بگم ! سلی واقعا هیچ خاصیتی نداره وشخصیت فوق العاده بی مزه و مسخره ای داره !!!
تنها چیزی که داره زیبایی اش هست ، همین !
واقعا نفرت انگیز و مسخره هست ؛ واقعا !! جزو اونهایی هست که دوست دارم خفه اش کنم

6 - اومو چاو

واااااااااااااای !!! واقعا شرکت سگا با این رباتی که ساخته آدم رو شکنجه میده ؛ شکنــــــجه !

جدا آدم دوست داره بکشتش ! فقط می پره وسط بازی و هی ور میزنه ، ور میزنه !! اونم چی ؟؟ با اون صدای آزار دهنده و بوووقش دائما نصیحت های چرت میکنه ... ورااااجی !

خدا وکیلی آدم دوست داره یه مشت بکوبه به صفحه نمایشگر و بگه : shut up !!
آزار دهنده ترین روبات موجود در بازی های سونیک

یه آن تراک : این 6 نفری که الان گفتم البته به جز بیگ ، واقعا ازشون متنفرم !! به شدت !!  و امید وارم که برای همیشه از صحنه ی روزگار ( بازی ها ) حذف بشن . هر موقع می بینمشون باعث آزارم میشن و از نظر من واقعا بدترین و بدترین شخصیت های سگا هستند . هر 6 نفرشون ...

اما 4 نفر بعدی ، نه !! به اون شدت ازشون متنفرم نیستم و درجه ای خیلی از قبلی ها بهتر هستند . اوکی ! ادامه میدم !

 7 - چارمی

چارمی یه زنبور کوچولو هست که هیچ کاری انجام نمیده به جز حرف زدن و حرف زدن وحرف زدن !!! بیشترین کاری که بلده حرف زدنه و اصلا به درد جنگیدن و مبارزه هم نمی خوره !

منظورم این هست که مثل شخصیت های دیگه ، قدرت و مهارت خاص و منحصر به فرد نداره ! سونیک سرعت داره ، ناکلز زور بازو داره ، تیلز فوق باهوشه ، سیلور مهارت سایکو کنیسس داره ، ولی چارمی چطور ؟ فقط پرواز کردن بلده و وراجی ...

خب اگر به پرواز کردن باشه که سیلور هم میتونه ، کریم هم میتونه ، روژ هم میتونه ! به علاوه 100 تا مهارت دیگه هم درکنار اون دارن ! اما چارمی واقعا کار خاصی انجام نمیده ! نه مهارت خاصی و نه هیچی !!!!

چارمی به هیچ عنوان آزار دهنده نیست و در واقع یه جورایی بانمکه !!! ولی  مهارت و قدرت خاصی نداره و برای جنگ مناسب نیست ... به علاوه خیلی بچه سال و نابالغ هست !!!!

8- وانیلا

واقعا این وانیلا به چه دردی میخوره ؟ اصلا چرا باید در سونیک حضور داشته باشه ؟!!! اون هم یه شلغم دیگه هست که واقعا هیچ وقت حضورش رو درک نکردم که برای چی بوده ؟!!

دفاع و جنگیدن که بلد نیست !! شخصیت لوس و گریه ای هم که داره ؛ فقط آشپزی بلده ، همین !!!!
به هیچ عنوان ضرورتی نداشت که در بازی سونیک باشه ! و تنها میتونه با دزدیده شدنش یک تهدیدی برای سونیک و دوستانش محسوب بشه همین ... شخصیت ماست و بی دفاع هم که داره !

پس لایق نفر هشتم هست !!!

9 و 10 - استورم و ویو

 
از اینجا به بعد من با شخصیت های دیگه ی سونیک تقریبا مشکلی ندارم ، چون به نظرم هر کدوم اونها یک خصوصیت و جذابیت خاص خودشون رو دارن ... البته جدا از ویو و استورم !!!

نمی گم که اونها بی خاصیت هستند !! نه ... ولی در بازی سونیک رایدرز همون طور که سونیک در کنارش 2 نفر ، یعنی تیلز و ناکلز رو داشت ، لازم بود که حتما دو نفر هم مثل ویو و استورم هم مشابه اون 2 نفر حضور داشته باشند .

این 2 شخصیت در بین شخصیت های سونیک ، از محبوبیت خیلی پایینی برخوردار هستند و علتش هم اینه که جذابیت یا خصوصیت خاصی چه در مهارت ها و چه در شخصیتشان دیده نمیشه !! خصوصا استورم ، که هیچ چیز خاصی درونش نمی بینم .
از نظر من اونها شخصیت های کم اهمیتی هستن ! اینطور بگم ... از اونها به شدت بدم نمیاد ، ولی به هیچ عنوان خوشم هم نمیاد !! و این چیز بدیه ... حالتی که خیلی از طرفداران سونیک هم دارن ! یه چیزی تقریبا مثل هاج و واج می مونند !
......................................................................................

این نظر منه ! البته این رو هم بگم که 5 نفر اول در 98% لیست دیگران هم موجود هستند و من واقعا با اون 5 نفر مخالفم !!!


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 4 شهریور 1394
پنجشنبه 3 مرداد 1398 04:11 ب.ظ
اخه چرا سونیک زمان عقب رفت و این شفتو نجات داد
دلارام : نمیدونم والله!
پنجشنبه 3 مرداد 1398 04:06 ب.ظ
عرشیا جان منم از شدو بدم میاد اما دیگه انقدر که شما بدت میاد
دلارام : اشکال نداره بالاخره هرکس ممکنه از یه شخصیتی خوشش بیاد یا بدش بیاد!
آدما متفاوت اند و نظراتشون هم متفاوته

اونوقت منم عاشق شدو ام
یکشنبه 16 تیر 1398 01:05 ق.ظ
دلارام خواهش میکنم امی رو از لیستت خارج کن
دلارام : عزیز جان ای کاش میتونستم. اما در بیشتر لیستهای سایت های خارجی هم همینطور هست :(

در هر صورت خودتو ناراحت نکن، این فقط یه لیسته و یه نظره که میتونه از دید هرکسی متفاوت باشه و به این منظور نیست که این لیست حتما درسته!! شاید از نظر یه عده درست باشه یا از نظر یه عده درست نباشه!


در مورد این لیست، هیچ قانون و حکمی وجود نداره. این لیست فقط یه نظر شخصیه که هیچ اهمیتی نداره و میتونه از دیدگاه هرکسی متفاوت باشه!


حالا اگه باز هم خیلی اذییتون میکنه میتونم کلا لیستو بردارم که اختلاف نظر و ناراحتی بوجود نیاد
یکشنبه 16 تیر 1398 01:01 ق.ظ
چرا هر چی کازه و کوزه است سر من می شکنه
شنبه 15 تیر 1398 08:42 ب.ظ
الیز را خوب اومدی
دلارام : XD
شنبه 15 تیر 1398 08:38 ب.ظ
با کریس و الیز بسیار موافق هستم ممنون
شنبه 15 تیر 1398 12:47 ب.ظ
من از کریس و الیز واقعا بدم می آید مرسی بابت این دوتا اسن انگل فیلمن
شنبه 15 تیر 1398 12:47 ب.ظ
من از کریس و الیز واقعا بدم می آید مرسی بابت این دوتا اسن انگل فیلمن
شنبه 15 تیر 1398 12:42 ب.ظ
من از کریس و الیز واقعا بدم می آید مرسی بابت این دوتا اسن انگل فیلمن
شنبه 15 تیر 1398 12:42 ب.ظ
من از کریس و الیز واقعا بدم می آید مرسی بابت این دوتا اسن انگل فیلمن
شنبه 15 تیر 1398 12:40 ب.ظ
دلارام کریس آره ولی بهتره به جای امی الیز باشه خیلی خوب میشه
جمعه 14 تیر 1398 11:30 ب.ظ
درباره الیز و کریس درسته ولی درباره امی خدا مرگتو سریع برسونه
شنبه 11 خرداد 1398 12:58 ب.ظ
شدو بوم شدوx
شنبه 11 خرداد 1398 12:55 ب.ظ
من شدو رو درسونیک بوم دوست دارم یعنی شدو بوم خوشتیب قوی پرسرعت ومی دونم همی همین نظر رو دارن ولی ازشدو توی سونیکxبدم میاد در باره ی شدو بوم بنویس
چهارشنبه 14 فروردین 1398 11:50 ب.ظ
ببخشید اما اگه کریس نبود سونیک تو قسمت اول خفه میشد یا وانیلا آخه کریم بدبخت یه دختر بچه نباید مامان داشته باشه. اما ایمی دیگه خیلی بچه خوبیه. و درباره الیز و سلی باهات موافقم اصن دوست دارم با مشت بکوبم رو صورتشون
پنجشنبه 1 آذر 1397 11:36 ق.ظ
حالم بهم خورد از کریس ! آخه به اینم میگن پسر آخه ؟
چهارشنبه 9 آبان 1397 06:54 ب.ظ
من از الیز بدم نمیاد خب اون به قول خودتون هیچ دفاع کردنی بلد نیست! و خب نمیتونه مثل امی چکش دربیاره که! اون فقط یه پرنسسه! همین که شهر رو به اختیار داشت. و خب چه میدونس که قراره مفلیس سیلورو گول بزنه! و باعث بشه که همش سر راه سونیک باشه ! و اگمنم هی اونو بدزده !
دلارام : درسته . بعضی ها این شخصیت رو دوست دارند و بعضی ها خیر .
اما خب الیز واقعا باع دردسر میشه در بازیها و کارتونها .
من که خوشحالم که دیگه در بازیها نیست ...
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 10:23 ب.ظ
میگم این بیگو اومو چاو هستن اونا شبیهه دوتا از همکلاسیامن ولی اون همکلاسیم که شبیه بییگه واقعا بیگه چاق زشت خنگ و خصوصیات بیگو داره میخوای بهش بفهمونی که با من صحبت نکن و این روزا یه چیزی یاد گرفته میگه خیلی نقطه چینی و خلاصه حرص آدمو در میاره و اون یکی همکلاسیم که شبیه اومو چاوهه سر کلاس یه چیزی میشه میپره وسط سه ساعت توضیح میده تا بش نگیم غلط کردم ول نمیکنه
خلاصه هم همکلاسیام بی خاصیتن هم کریس
سه شنبه 29 اسفند 1396 10:38 ق.ظ
من از هیچ کدوم از شخصیت های این لیست بدم نمیاد به غیر از سالی و الیز! البته من بیشتر از همه از شدو بدم میاد...شدو باید بمیره ! مرگ بر شدو! می خوام این شدو رو خفه کنم!
چهارشنبه 9 اسفند 1396 11:42 ق.ظ
من این را می دانم اگر موضوعی نیست اما من به دنبال ایجاد وبلاگ شخصی هستم و کنجکاو بودم که همه چیز مورد نیاز است
برای راه اندازی من فرض دارم یک وبلاگ دارم
شما به یک پنی گران قیمت می پردازید؟ من خیلی هوشمندانه نیستم بنابراین 100٪ مطمئن نیستم
هر گونه راهنمایی و یا توصیه بسیار قدردانی خواهد شد.

با تشکر
شنبه 16 دی 1396 11:11 ق.ظ
منم خیلی از کریس و ایمی بدم میاد ایمی یه اخلاق خیلی گندی که داره اینه که وقتی سونیک یه کار اشتباهی میکنه ایمی عصبانی میشه و جیغ میزنه و با پتکش سونیک و پرس میکنه از این اخلاقش خیلی بدم میاد اخه سونیک من برادرمن تو که داری با دو حرکت یه ربات ۱۵۰۰۰ تنی رو نابود میکنی ازیه پتک کوچیک نمیتونی بر بیای ایمی هم که خیالش راحته اگه بزنش اون کاری نمیکنه اما من زیاد دیدم اون میخاسته با پتکش شدو رو بزنه اما اون راحت با یه انگشت اونو میگیره در اخر ایمی شورشو در اورد باعث شد که وقتی اینی میخاست با پتک بزنتش اون با مشت محکم زد به اون پتکش و خوردش کرد (تا تو باشی دیگه عصاب خورد نکنی)الیز هم خب نمیدون تو اخر بازی با اون حرکتش ایمی به چی فکر میکرد خوش حالی یا انتقام کریس هم مدام فقط داد میزنه سونیک اما چیزی که ازش خوشم میاد اینه که سونیک و مثل برادر خودش میدونه تو اخر فصل اول برای نجات سونیک کلی به خودش اسیب زد و حالیش نبود ولی از بیگ خوشم میاد اخه خیلی با مزست وانیلا هم یکم ازش خوشم میاد اخه خیلی مهربونه و همیشه لبخند میزنه حتی اگه عصبانی شه بروز نمیکنه
سه شنبه 28 شهریور 1396 10:27 ق.ظ
بنظرمن امی خیلی توسونیک بوم بهترشده.من ازش خوشم میاد مخصوصاوقتی که سعی میکنه خودشوبالاترازهمه جلوه بده.سونیک وشدو روهم خیلی دوست دارم.
دلارام : ایمی در سونیک بوم ، اخلاق های بدی که داشته مثل جیغ کشیدن هاش و یا بعضی از رفتارهای بچه گانه دیگه اش و یا دم به دقیقه بغل کردن هاش رو در این کارتون سونیک بوم ترک کرده !!

در واقع ایمی در این کارتون ، اخلاقهای بدی که داشته رو اصلاح کرده ! ولی من نمیدونم چرا هنوز همون ایمی که بد اخلاق تر بود و رفتار های بچه گانه تر داشت رو بیشتر دوست دارم !!
جمعه 17 شهریور 1396 01:10 ب.ظ
سلام نظر من از بدترین ها
1 الیز
2 امی
3 سالی
4 مامان کریم وانیل
5 چارمی
6 بیگ
7استروم
دلارام : سلام . ممنون از لیستتون
دوشنبه 13 شهریور 1396 05:51 ق.ظ
به نظرت الیز چه چیزی داره که سونیک به اون بیشتر ایمی و دخترای دیگه اهمیت میداد؟ واقعا اون توفه چی داره اخه!
دلارام : اینو دیگه باید از سونیک پرسید

خب سونیک که اصلا نسبت به دخترهای دیگه حسی نداره ...

میمونه الیز و ایمی ... اگر سونیک به الیز بیشتر نزدیک میشه شاید به خاطر اینه که بعضی از اخلاقهای تند ایمی یا اون اخلاقهایی که سونیک بدش میاد رو نداره ( هرچند از نظر من الیز آزاردهنده تره ... )
جمعه 10 شهریور 1396 10:53 ب.ظ
من از کریس والیز بدم نمی یاد!ازشون متنفرم!!!چون این دوتابیش از اونکه مستحقشن بهشون داده شده آخه چرا!!!؟
دلارام : نمیدونم ! منم خوشم نمیاد ازشون
چهارشنبه 1 شهریور 1396 03:32 ق.ظ
دمت گرم من همین طور
چهارشنبه 1 شهریور 1396 03:08 ق.ظ
توی این شخصیت ها منم همین نظر دارم ولی ایمی واقعا ازالیز بهتر چون اون لاغر توبعضی از بازی ها به سونیک کمک می کرد ولی این الیز فقط دردسر به نظر من☺
دلارام : درسته موافقم !
سه شنبه 31 مرداد 1396 04:24 ب.ظ
راستش من دلم خیلی برای ایمی میسوزه اون بیچاره انقدر به سونیک اهمیت میده ولی سونیک همش ازش فرار میکند ولی با الیز اون قدر خوب بود در سونبک 2006
دلارام : همینو بگو !!! -______-

نه اینکه الیز خیلی لیاقت توجه داره مثلا ؟؟؟!!!!! -_____-

من بودم بیشتر از الیز فرار میکردم تا ایمی به خدااااااا !!
چهارشنبه 18 مرداد 1396 02:52 ب.ظ
Hello, this weekend is good in favor of me, because this occasion i am reading this
great informative article here at my home.
دوشنبه 31 خرداد 1395 03:27 ب.ظ
من که از الیز انقدررررررررررر بدم میاد که نگو.دختره بی خاصیت!چرا ،چرا اصلا وجود دارههههه؟!.بدم میاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد.
یکی از زرگ ترین سوال های من توی زندگی اینه:
سونیک این الیز آسمون جل رو می خواد چیکار؟
دلارام : نمیدونم والا !!!!!!!!! هردفعه دم به دقیقه دزدیده میشه !!!
خیلی هم لوسه !!!!
خاصیت که نداره باعث دردسر هم هست -___-
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
امکانات جانبی
Emoticon

فال حافظ


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس