دنیای سونیک
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وب


سلام و درود به علاقه مندان بازی سونیک
من دلارام هستم ، متولد 1375 ، از تهران


این بلاگ سال 1390 ساخته شده

من هیچ کدامیک از این مطالب را از سایت ها و وبلاگ های فارسی کپی نکرده ام . بلکه همه ی این مطالب از خودم و یا ترجمه شده از سایت های معتبر خارجی هستند .

بنابراین خواهشمندم مطالب بنده را هرگز کپی نکنید مگر با ذکر منبع .

سونیک همچنان یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین شخصیت موجود در دنیاست . به افتخارش ^_^

ایمیل :
Delaramazzami@gmail.com

اینستاگرام:
@delaram_esp

مدیر وبلاگ :دلارام
نویسندگان


باز هم سلامی دوباره به تمامی دوستان سونیکی .

از این به بعد تصمیم گرفتم که برای اولین بار در طول این چند سالی که این وبلاگ رو دارم ، نظر خودم رو درمورد هر کدوم از شخصیت های سونیک بیان کنم . اینکه از چه کسی بدم میاد و یا کدوم شخصیت رو بیشتر دوست دارم ...

همیشه در طی این 4 سال همون طور که در نظرات هم مشخص هست ، سعی کردم زیاد نظر شخصی خودم رو بیان نکنم ، چون احساس می کردم که ممکنه باعث اختلاف یا جر و بحث بشه !!! به جز لیست قویترین ها ! ولی خب تا کی ؟! الان فکر میکنم که بهتره بعد از این همه سال سونیک بازی و آشنا شدن با شخصیت هایش ، نظر خودم رو هم بگم ...
 
امروز تصمیم گرفتم در مورد شخصیتهایی بگم که همیشه و همیشه از همون اول تا به الان با اونها مخالف بودم . این فقط نظر شخصی خودمه و از شما دوستان سونیکی از تقاضا دارم اگر انتقادی و یا نظر دیگه ای دارید ، حتما حتما بیان کنید .

پس برید به ادامه مطلب .

...................................................
1- کریسواقعا بدترین و بدترین وبدترین شخصیت سونیک تا به الان ! بدترین !!! چرا ؟
چون کریس لوس ، شلغم و بی خاصیت هست . همین !
واقعا بود و نبودش در کارتون هیچ تاثیری نداشت . هیچی ! چه کار مفیدی انجام می داد ؟
فقط به چپ و راست می رفت و می گفت : سونیــــک ، سونیــــــــــــــک !! و با اون صدای لوسش یا سونیک رو صدا می زد و یا گریه و زاری می کرد . !! اینقدر ازش حالم به هم میخورد که حد نداشت !!!

در کل بگم ! یه شخصیت لوس و بچگانه که فقط مثل کنه می چسبه به سونیک و هیچ کار مفیدی در طول داستان که انجام نمی داد هیچ ، فقط باعث آزار و اذیت می شد . تنها و تنها کاری که در طول اون همه مدت انجام داده بود این بود که شدو رو از گرفتن انتقام منصرف کرد ...

خب که چی ؟!! خب آخه اون کار رو هم که ایمی قبلا در سونیک ادونچر 2 انجام داده بود !! اصلا چه احتیاجی به کریس بود ؟
واقها کریس در طول سریال نه تنها نقش به درد بخور و مفیدی که نداشت هیچ ، لوس و آزار دهنده و بی عرضه هم بود !!

جدا نفرت انگیز ترین و بی خاصیت ترین شخصیت سونیک تا به حال بوده

2 - پرنسس الیز

خدااااااااااااااااااای من ... ! نگو نگو ... !!! فقط حرص میده ، حرررررررررررص
هر موقع می بینمش دوست دارم خفش کنم !! چرا ؟!

چون اون هم یه بووقی مثل کریسه ...

واقعا چی کار میکنه ؟ ها ؟ فقط بلده هر دقیقه دزدیده بشه ؛ خدایا ، نه یه بار نه دوبار نه سه بار ... دائم !! به اندازه ی نوک سوزن هم که عرضه ی دفاع نداره ! فقط مثل بوووق دزدیده میشه و بعدش هم در آرزوی این هست که سونیـــــــــــک جونش نجاتش بده ...


گفتم سونیک ؟ ...

آدمیزاد در این دنیا قحطی بود که بره عاشق یه خارپشت بشه ؟ بعدش هم اون رو ببوسه و سونیک هم زنده بشه ؟ آررره ؟ آخه اون چه کار مسخره ای بود ؟ چه صحنه ای بود ؟

یه دختر لوس و آزار دهنده و بی خاصیت که هیچ کاری بلد نیست به جز چسبیدن به سونیک و ایجاد دردسر کردن ...

چشماش فقط سونیک رو میبینه ! هیچکس و هیچ چیز براش مهم نیــــــــــــست !!
آخه این هم شد آدم ؟ شد پرنسس ؟!!
اون چه جور پرنسسی هست که تو بازی برگشت گفت " من اهمیت نمیدم که برای جهان چه اتفاقی می افته ؟ "
برای جنابعالی چی اهمیت داره ؟؟؟؟؟ فقط سونیک ؟!!!!

وجه مشترک الیز و کریس این هست که هردو شلغم و وابسته به سونیک هستند . تنها برتری الیز نسبت به کریس این هست که کمتر از اون آزار دهنده هست ! لوس بازی های کریس 2 برابر الیزه ...

3 - بیگ

راستش بیگ بر خلاف 2 نفر قبلی رفتار رقت انگیز و آزاردهنده  ی چندانی نداره !! منظورم اینه که در حدی نیست که حال آدم به هم بخوره !!! ولــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ...
اون چیزی که باعث میشه نفر سوم بشه اینه که مثل 2 تای قبلی بی خاصیته !! البته از اونها یه کم بهتره ...

تنها کاری که انجام میده ماهی گیریه ... همین !! ماهی ماهی ماهی ماااااااااهی !!
یه گربه ی چاق ، که خیلی هم تنبله و در کنار اون احمق و بی خاصیت ...
              1                    2                       3

واقعا من نمیدونم یه گربه ی چاق و تنبل و احمق به چه دردی میخوره ؟ حتی خودتون هم تصور کنید که یک نفر روبه روی شما ایستاده و اون 3 خصوصیت رو داره ! این شخصیت به چه دردی میخوره واقعا ؟!!!
چه کارهایی انجام میده ؟ چی کار میتونه انجام بده ؟ هیچی ... دائما هم اون فراگی رو گم میکنه !!!

هیچ شخصیت سونیکی این همه خصوصیت بد رو با هم نداره ! پس لایق نفر سوم هست

4 - ایمی رز

وااااااااااااااااااااااااااای ، واااااااااااااااااااااااااااای  !! البته درسته که من نفرت شدیدم از ایمی رو در این 4 سال نشون ندادم ، اما به خوبی یادم هست که بر خلاف میلم در 2 ، 3 تا از نظرات نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و گفتم که ایمی بیش ترین شخصی هست که ازش متنفرم ! متنفر !

دارم جدی میگم ! من همیشه از ایمی به شدت متنفر بودم  !! واقعا نفرت انگیز ، آزار دهنده ، بی شخصیت ، اخمو ، مسخره و چرت هست .

از نظر شخصیتی از 3 نفر قبلی و همین طور
همه خیلی خیلی بدتره !!! تنها برتری که نسبت به 3 نفر قبلی داره ، ماست نبودنش هست و اینکه میتونه با اون چکش پیکو پیکو یه کاری بکنه و دفاع کنه !!

ایمی از نظر من واقعا شخصیت نداره !! می بینه و میدونه  که سونیک ، از اینکه هی به اون بچسبه و عشوه بیاد ، متنفره ولی باز هم به اون رفتار گندش ادامه میده !!

آخه یه دختر چقدر میتونه شخصیت پایینی داشته باشه که سونیک 1000 بار ازش دوری میکنه و اهمیت نمیده ولی باز هم مثل یه آدم بی شخصیت ، خودش رو میچسبونه به سونیک !!!
!!

یعنی اینقدر شخصیتش پایینه که اینطور خودش رو تحقیر میکنه ؟ اینقدر ارزش برای خودش قائل نیست ؟ واقعا بهش بر نمیخوره ؟ ایمی شخصیت  دختر هارو هم زیر سوال برده ... !!! خدایا واقعا از شخصیتش متنفرم ...

موضوع اینجاست که بارها نشان داده شده که اگر مردم با ایمی مخالفت کنند و موافق اون نباشند ، ایمی داد میکشه ، دااااااااااااااااااد مثل یک دیوانه فریاد میکشه و عصبانی میشه و مردم رو مجبور میکنه تا با او موافقت کنند . در غیر این صورت ...

جدا از اینها با دوستان دیگه اش هم چندان رفتار خوبی نداره !!! نه به اون حدی که جلوی سونیک نازک نازک حرف میزنه ولی وقتی نوبت تیلز ، ناکلز ، کازمو و کریم و ... میرسه خیلی عصبی تر و اخمو تره و رفتار بدتری داره !!

واقعا در خیلی جاها به راحتی این دورو بودن اون احساس میشه ... از جمله همین سونیک ایکس !

درکل بگم : ایمی یه دختر بی شخصیت ، اخمو و جیغ جیغو هست و بدتر از همه اینکه همیشه سعی میکنه خواسته هاش رو به دیگران تحمیل کنه ... واقعا بدترین شخصیتی رو داره که در طول عمرم دیدم

اگر قرار بود لیست رو بر اساس شخصیت تنظیم کنم ایمی نفر اول می شد ولی من فقط شخصیت رو در نظر نمیگیرم ! همه ی جوانب رو در نظر می گیرم .

5 - پرنسس سلی

سلی هم تقریبا یه بوووقی مثل  ایمی هست !! ولی بازم تقریبا از نظر شخصیتی بهتر از ایمی هست . اون از نظر توانایی رزمی از تمام دختر های دیگه مثل ایمی و بلیز و روژ و ... ضعیف تره ! جدا از ضعیف بودن و بی عرضه بودنش مثل ایمی دائما به سونیک می چسبه و فقط عشوه و ناز داره ! همین !

در کل بگم ! سلی واقعا هیچ خاصیتی نداره وشخصیت فوق العاده بی مزه و مسخره ای داره !!!
تنها چیزی که داره زیبایی اش هست ، همین !
واقعا نفرت انگیز و مسخره هست ؛ واقعا !! جزو اونهایی هست که دوست دارم خفه اش کنم

6 - اومو چاو

واااااااااااااای !!! واقعا شرکت سگا با این رباتی که ساخته آدم رو شکنجه میده ؛ شکنــــــجه !

جدا آدم دوست داره بکشتش ! فقط می پره وسط بازی و هی ور میزنه ، ور میزنه !! اونم چی ؟؟ با اون صدای آزار دهنده و بوووقش دائما نصیحت های چرت میکنه ... ورااااجی !

خدا وکیلی آدم دوست داره یه مشت بکوبه به صفحه نمایشگر و بگه : shut up !!
آزار دهنده ترین روبات موجود در بازی های سونیک

یه آن تراک : این 6 نفری که الان گفتم البته به جز بیگ ، واقعا ازشون متنفرم !! به شدت !!  و امید وارم که برای همیشه از صحنه ی روزگار ( بازی ها ) حذف بشن . هر موقع می بینمشون باعث آزارم میشن و از نظر من واقعا بدترین و بدترین شخصیت های سگا هستند . هر 6 نفرشون ...

اما 4 نفر بعدی ، نه !! به اون شدت ازشون متنفرم نیستم و درجه ای خیلی از قبلی ها بهتر هستند . اوکی ! ادامه میدم !

 7 - چارمی

چارمی یه زنبور کوچولو هست که هیچ کاری انجام نمیده به جز حرف زدن و حرف زدن وحرف زدن !!! بیشترین کاری که بلده حرف زدنه و اصلا به درد جنگیدن و مبارزه هم نمی خوره !

منظورم این هست که مثل شخصیت های دیگه ، قدرت و مهارت خاص و منحصر به فرد نداره ! سونیک سرعت داره ، ناکلز زور بازو داره ، تیلز فوق باهوشه ، سیلور مهارت سایکو کنیسس داره ، ولی چارمی چطور ؟ فقط پرواز کردن بلده و وراجی ...

خب اگر به پرواز کردن باشه که سیلور هم میتونه ، کریم هم میتونه ، روژ هم میتونه ! به علاوه 100 تا مهارت دیگه هم درکنار اون دارن ! اما چارمی واقعا کار خاصی انجام نمیده ! نه مهارت خاصی و نه هیچی !!!!

چارمی به هیچ عنوان آزار دهنده نیست و در واقع یه جورایی بانمکه !!! ولی  مهارت و قدرت خاصی نداره و برای جنگ مناسب نیست ... به علاوه خیلی بچه سال و نابالغ هست !!!!

8- وانیلا

واقعا این وانیلا به چه دردی میخوره ؟ اصلا چرا باید در سونیک حضور داشته باشه ؟!!! اون هم یه شلغم دیگه هست که واقعا هیچ وقت حضورش رو درک نکردم که برای چی بوده ؟!!

دفاع و جنگیدن که بلد نیست !! شخصیت لوس و گریه ای هم که داره ؛ فقط آشپزی بلده ، همین !!!!
به هیچ عنوان ضرورتی نداشت که در بازی سونیک باشه ! و تنها میتونه با دزدیده شدنش یک تهدیدی برای سونیک و دوستانش محسوب بشه همین ... شخصیت ماست و بی دفاع هم که داره !

پس لایق نفر هشتم هست !!!

9 و 10 - استورم و ویو

 
از اینجا به بعد من با شخصیت های دیگه ی سونیک تقریبا مشکلی ندارم ، چون به نظرم هر کدوم اونها یک خصوصیت و جذابیت خاص خودشون رو دارن ... البته جدا از ویو و استورم !!!

نمی گم که اونها بی خاصیت هستند !! نه ... ولی در بازی سونیک رایدرز همون طور که سونیک در کنارش 2 نفر ، یعنی تیلز و ناکلز رو داشت ، لازم بود که حتما دو نفر هم مثل ویو و استورم هم مشابه اون 2 نفر حضور داشته باشند .

این 2 شخصیت در بین شخصیت های سونیک ، از محبوبیت خیلی پایینی برخوردار هستند و علتش هم اینه که جذابیت یا خصوصیت خاصی چه در مهارت ها و چه در شخصیتشان دیده نمیشه !! خصوصا استورم ، که هیچ چیز خاصی درونش نمی بینم .
از نظر من اونها شخصیت های کم اهمیتی هستن ! اینطور بگم ... از اونها به شدت بدم نمیاد ، ولی به هیچ عنوان خوشم هم نمیاد !! و این چیز بدیه ... حالتی که خیلی از طرفداران سونیک هم دارن ! یه چیزی تقریبا مثل هاج و واج می مونند !
......................................................................................

این نظر منه ! البته این رو هم بگم که 5 نفر اول در 98% لیست دیگران هم موجود هستند و من واقعا با اون 5 نفر مخالفم !!!


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 4 شهریور 1394
شنبه 23 آذر 1398 01:32 ب.ظ
گل
دلارام :
شنبه 23 آذر 1398 01:31 ب.ظ
گل
دلارام :
شنبه 16 آذر 1398 09:05 ب.ظ
من از همه ی این کارکترا متنفرم ممنون که این شخصیت هارو خوار کردی راستی اون گاوی که میگه شدو یا التیمات لایف فورمی که عشق همست بدم میا دبره گمشه شلوار باباشو بخوره قبول نداره شدو همه چیش عالیه قدرتش سرعتش شخصیت و..... ولی از شدو ایکس خوشم نمیاد ولی ا لاو یو شدو ده هجهاک راستی میشه همکاری کنیم اطلاعات زیادی دارم
دلارام : پس شما هم این شخصیت ها رو دوست ندارین
پنجشنبه 3 مرداد 1398 04:11 ب.ظ
اخه چرا سونیک زمان عقب رفت و این شفتو نجات داد
دلارام : نمیدونم والله!
پنجشنبه 3 مرداد 1398 04:06 ب.ظ
عرشیا جان منم از شدو بدم میاد اما دیگه انقدر که شما بدت میاد
دلارام : اشکال نداره بالاخره هرکس ممکنه از یه شخصیتی خوشش بیاد یا بدش بیاد!
آدما متفاوت اند و نظراتشون هم متفاوته

اونوقت منم عاشق شدو ام
شنبه 15 تیر 1398 12:47 ب.ظ
من از کریس و الیز واقعا بدم می آید مرسی بابت این دوتا اسن انگل فیلمن
شنبه 15 تیر 1398 12:47 ب.ظ
من از کریس و الیز واقعا بدم می آید مرسی بابت این دوتا اسن انگل فیلمن
شنبه 15 تیر 1398 12:42 ب.ظ
من از کریس و الیز واقعا بدم می آید مرسی بابت این دوتا اسن انگل فیلمن
شنبه 15 تیر 1398 12:42 ب.ظ
من از کریس و الیز واقعا بدم می آید مرسی بابت این دوتا اسن انگل فیلمن
شنبه 15 تیر 1398 12:40 ب.ظ
دلارام کریس آره ولی بهتره به جای امی الیز باشه خیلی خوب میشه
جمعه 14 تیر 1398 11:30 ب.ظ
درباره الیز و کریس درسته ولی درباره امی خدا مرگتو سریع برسونه
شنبه 11 خرداد 1398 12:55 ب.ظ
من شدو رو درسونیک بوم دوست دارم یعنی شدو بوم خوشتیب قوی پرسرعت ومی دونم همی همین نظر رو دارن ولی ازشدو توی سونیکxبدم میاد در باره ی شدو بوم بنویس
پنجشنبه 1 آذر 1397 11:36 ق.ظ
حالم بهم خورد از کریس ! آخه به اینم میگن پسر آخه ؟
چهارشنبه 9 آبان 1397 06:54 ب.ظ
من از الیز بدم نمیاد خب اون به قول خودتون هیچ دفاع کردنی بلد نیست! و خب نمیتونه مثل امی چکش دربیاره که! اون فقط یه پرنسسه! همین که شهر رو به اختیار داشت. و خب چه میدونس که قراره مفلیس سیلورو گول بزنه! و باعث بشه که همش سر راه سونیک باشه ! و اگمنم هی اونو بدزده !
دلارام : درسته . بعضی ها این شخصیت رو دوست دارند و بعضی ها خیر .
اما خب الیز واقعا باع دردسر میشه در بازیها و کارتونها .
من که خوشحالم که دیگه در بازیها نیست ...
سه شنبه 28 شهریور 1396 10:27 ق.ظ
بنظرمن امی خیلی توسونیک بوم بهترشده.من ازش خوشم میاد مخصوصاوقتی که سعی میکنه خودشوبالاترازهمه جلوه بده.سونیک وشدو روهم خیلی دوست دارم.
دلارام : ایمی در سونیک بوم ، اخلاق های بدی که داشته مثل جیغ کشیدن هاش و یا بعضی از رفتارهای بچه گانه دیگه اش و یا دم به دقیقه بغل کردن هاش رو در این کارتون سونیک بوم ترک کرده !!

در واقع ایمی در این کارتون ، اخلاقهای بدی که داشته رو اصلاح کرده ! ولی من نمیدونم چرا هنوز همون ایمی که بد اخلاق تر بود و رفتار های بچه گانه تر داشت رو بیشتر دوست دارم !!
جمعه 17 شهریور 1396 01:10 ب.ظ
سلام نظر من از بدترین ها
1 الیز
2 امی
3 سالی
4 مامان کریم وانیل
5 چارمی
6 بیگ
7استروم
دلارام : سلام . ممنون از لیستتون
دوشنبه 13 شهریور 1396 05:51 ق.ظ
به نظرت الیز چه چیزی داره که سونیک به اون بیشتر ایمی و دخترای دیگه اهمیت میداد؟ واقعا اون توفه چی داره اخه!
دلارام : اینو دیگه باید از سونیک پرسید

خب سونیک که اصلا نسبت به دخترهای دیگه حسی نداره ...

میمونه الیز و ایمی ... اگر سونیک به الیز بیشتر نزدیک میشه شاید به خاطر اینه که بعضی از اخلاقهای تند ایمی یا اون اخلاقهایی که سونیک بدش میاد رو نداره ( هرچند از نظر من الیز آزاردهنده تره ... )
جمعه 10 شهریور 1396 10:53 ب.ظ
من از کریس والیز بدم نمی یاد!ازشون متنفرم!!!چون این دوتابیش از اونکه مستحقشن بهشون داده شده آخه چرا!!!؟
دلارام : نمیدونم ! منم خوشم نمیاد ازشون
چهارشنبه 1 شهریور 1396 03:32 ق.ظ
دمت گرم من همین طور
چهارشنبه 1 شهریور 1396 03:08 ق.ظ
توی این شخصیت ها منم همین نظر دارم ولی ایمی واقعا ازالیز بهتر چون اون لاغر توبعضی از بازی ها به سونیک کمک می کرد ولی این الیز فقط دردسر به نظر من☺
دلارام : درسته موافقم !
سه شنبه 31 مرداد 1396 04:24 ب.ظ
راستش من دلم خیلی برای ایمی میسوزه اون بیچاره انقدر به سونیک اهمیت میده ولی سونیک همش ازش فرار میکند ولی با الیز اون قدر خوب بود در سونبک 2006
دلارام : همینو بگو !!! -______-

نه اینکه الیز خیلی لیاقت توجه داره مثلا ؟؟؟!!!!! -_____-

من بودم بیشتر از الیز فرار میکردم تا ایمی به خدااااااا !!
شنبه 8 خرداد 1395 09:46 ق.ظ
راستش دلارام هرکسی نظر خودش رو داره اما من که میگم شما ها خودتون رو با این چیزا عصبانی نکنید
ویه چیز دیگه هم اینه که از بین اینا فقط سونیک بدتر از همس نه ایمی نه سالی و نه الیز سونیک شورش رو در اورده تو کارتونا سونیک رو دختر باز نشون میدن شما ها هم دیگه دیوانه که هیچ تیماری شدید
دلارام : هیچ کس اینجا عصبانی نیست !!O__O
همه دارن با هم حرف میزنن و نظرات خودشون رو بیان میکنن ...
شما عصبانی تر به نظر میایید که ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!
چهارشنبه 11 فروردین 1395 10:11 ب.ظ
از نظر من ایمی خیلی هم بد نیست چون احساس می کنم کم بود محبت داره این جور رفتار میکنه یا این که کسی که خیلی دوسش داره درکش نمیکنه (سونیک ) انا اره بعضی از رفتاراش بچگانه است راستی کریس در سونیک اکس خیلی هم بی فایده نبود به سونیک در بعضی قسمت ها کمک میکرد اما الیز رو میبینم اوق میزنم واقعا ماسته
دلارام : سلام . منم اونقدر از ایمی بدم نمیاد !
فقط دوست داشتم کاش کمی کمتر به سونیک میچسبید و سونیک بیشتر بهش وابسته میشد !!!
کمی رفتارهای بچه گانه اش باعث میشه منم مثل سونیک بعضی وقتا از ایمی فرار کنم ( بدم بیاد!) البته خب بعضی رفتارهای دیگه هم داره دیگه -_-
کریس حداقل بازم از الیز بهتره مسلما
جمعه 27 شهریور 1394 06:35 ب.ظ
کیریم چی اونم فقط بلده پرواز کنه و با ادبه هیچ فایده دیگه ای نداره حتی تو قمت دوم سونیک ایکس هم نشون داده شد
دلارام : نه !! اینطور هم نیست ... با هم خیلی با خاصیت تر از این 10 نفره !!!! منم از کریم خوشم نمیاد ولی خب اگه بخوایم تمام جوانب رو در نظر بگیریم ، منصفانه نیست که جزو 10 نفر اول باشه !!
شنبه 14 شهریور 1394 03:47 ب.ظ
عجیب اینه که ایمی و سالی با وجود اینکه خیلی ازشون بدشون میاد کلی طرفدار دارن یعنی نمیشه فهمید بدترین شخصیتهان یا بهترین ها .
دلارام : درسته !!! فقط می دونید کجای کار شما عیب داره ؟!!!

با مثال میگم ... وقتی شما در اینترنت سرچ کنید که بدترین شخصیت های سونیک کیا هستند ، در 98 % مکان ها اسامی ایمی و سالی و کریس و الیز رو پیدا می کنید !!!!

شما اسم ایمی و سلی رو در اکثر بدترین ها خواهید یافت و در عوض در لیست بهترین ها به سختی !!!! چون اینقدر شخصیت بهتر با مهارت بهتر مثل سونیک و شدو تیلز و ... هست که نوبت اونها نمیرسه !!

اینطور بگم ... درسته که ایمی وسلی هم طرفدار زیادی دارند ولی در 3% سایتها جزو بهترین ها هستند !! شخصیت که قحطی نیست ! ده تا بهتر از اونها وجود داره!!!

در حالت کلی بهترین و بدترین شخصیت دست هرکسیه و به قول شما نمیشه << کامل >> گفت که واقعا کیا بهترین یا بدترین هستند !!!

اما اگر بخواهیم 1- منطقی فکر کنیم با تمام جوانب - 2 - رای اکثریت رو در نظر بگیریم میشه گفت که بهترین ها و بدترین ها غالبا کیا هستند ...
پنجشنبه 12 شهریور 1394 12:36 ق.ظ
من از اگمن خیلی خوشم میاد خیلی باحاله یعنی از اگمن بیشتر از سونیک خوشم میاد
چهارشنبه 11 شهریور 1394 03:33 ب.ظ
من خودم از ایمی و پرنسس الیز بدم میاد چون واقعا ابروی هرچی دختره بردن
دلارام : بیگ لایک برای شما :)
چهارشنبه 11 شهریور 1394 03:12 ب.ظ
خخخخخخخخ خانوم دلارم تو این4 سال انقدر عصبانی ندیده بودمتون خخخخخخخ خدایی پست خیلی جالبی بود بیگ لایک
دلارام : جدی ؟؟!! هه هه ... خب واقعا ازشون خیلی حرص داشتم !!

ممنون از شما
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
امکانات جانبی
Emoticon

فال حافظ


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic