تبلیغات
دنیای سونیک - بهترین بیوگرافی فارسی سونیک(3)
دنیای سونیک
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وب


سلام و درود به علاقه مندان بازی سونیک
من دلارام هستم ، متولد 1375 ، از تهران


این بلاگ سال 1390 ساخته شده

من هیچ کدامیک از این مطالب را از سایت ها و وبلاگ های فارسی کپی نکرده ام . بلکه همه ی این مطالب از خودم و یا ترجمه شده از سایت های معتبر خارجی هستند .

بنابراین خواهشمندم مطالب بنده را هرگز کپی نکنید مگر با ذکر منبع .

سونیک همچنان یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین شخصیت موجود در دنیاست . به افتخارش ^_^

Delaramazzami@gmail.com

@delaram_esp

مدیر وبلاگ :دلارام
نویسندگان

روابط :


ناکلز


ناکلز یکی از بزرگترین رقیبان و بهترین دوستان سونیک هست . اونها یکدیگر رو خیلی وقت هست که می شناسند ولی رابطه ی میان آنها ، یه جورایی پیچیده هست . سونیک اولین بار ناکلز را در Sonic the Hedgehog 3 ملاقات کرد و رابطه شان با دشمنی شروع شد وقتی که ناکلز تلاش کرد تا سونیک رو از راه اندازی و پرتاب دوباره ی تخم مرغ مرگ ، متوقف کنه . اگرچه ، وقتی هر دوی آنها متوجه شدند که اگمن ناکلز را فریب داده ، با یکدیگر متحد شدند تا اگمن و روبات های او را از دزدیدن master emerald دور نگه دارند و آنها راهی یک رابطه و شرایط خوب شدند .

    

     تخم مرغ مرگ                   مستر امرالد

سونیک و ناکلز ، مانند روغن و آب هستند . سونیک مانند باد است ، ریکلس ، آرام و آزاد و ناکلز مانند یک کوه ، مقاوم و سرخت ، جدی و استوار. که این موجب بحث و مشاجره ی زیادی میان این دو میشود . به خاطر تفاوت در اخلاق و روحیاتشان ، آنها هیچ وقت یکدیگر را درک نمی کنند و هیچ وقت با هم توافق ندارند . آنها یک رابطه ی رقابتی دارند و همیشه وقتی با یکدگیر اختلاف دارند ، در نهایت  باهم مبارزه می کنند  در هر حال بیشتر اوقات رقابت میان آنها بر دوستیشان غلبه دارد . از آنجایی که سرعت سونیک با قدرت بدنی ناکلز برابر و هم تراز است ، نبرد میان آنها همیشه پایان پذیر هست و طرف پیروز ندارد ، گرچه گاهی اوقات هم پایان نمی یابد که تنها باعث تحریک و تمایل بیشترشان به مبارزه میشود .

ناکلز ، شخصا سونیک را رقیب خودش می بینه . اگرچه این دلیل داره ، به خاطر اینکه او به سبک زندگی آزادانه و شخصیت متکی به نفس سونیک غبطه میخوره . در ضمن سونیک ، همیشه هر مبارزه ای از طرف ناکلز را با کمال میل قبول میکنه و از سر به سر گذاشتن ناکلز به خاطر شخصیت جدی که داره ،  لذت میبره و همیشه سعی میکنه که او رو عصبانی کنه تا با او مبارزه کنه . هر موقع که سونیک متوجه میشه که ناکلز توسط اگمن فریب خورده ، برای سرزنش ناکلز او رو Knuckle-head (احمق) صدا میزنه ؛ اگرچه در پایان روز بالاخره با یکدیگر صلح می کنند .

 

باوجود تفاوت هایی که دارند ، ناکلز پس از تیلز بهترین دوست سونیک هست . هردوی آنها با یک دوستی خون گرم و احساسی با هم متحداند و به گفته ی تیلز ، در کنار یکدیگر بامزه هستند . وقتی سونیک از ضعف و کمبود های ناکلز می گذرد و بی خیال آنها میشود ، عمیقا یکدیگر رو تصدیق می کنند و سونیک می دونه که روی ناکلز برای رسیدن به موفقیت میتونه حساب بکنه . به علاوه ، روابط آنها بهتر شده و کمتر با یکدیگر بحث و جدال می کنند ، گرچه سونیک تمایل به قبول کردن این که در مواردی حق با نکلز بوده و او اشتباه میکرده ، نداره . وقتی گاهی اوقات ناکلز ، کمک سونیک رو رد می کنه و مدعی میشه که خودش بهتر میتونه یه کاری رو انجام بده ، سونیک فقط با او کنار میاد و اهمیت نمیده و صرفا خوشحال میشه که کمکش کنه . هردوی آنها هم تیمی های بزرگ و وفاداری هستند و در Sonic Advance 3 رفقای مبارز ((Fighting Buddies نامیده شدند و وقتی آنها با یکدیگر همکاری می کنند یک تیم شکست ناپذیر میشوند و هرموقع که ناکلز در شک وشبهه باشه ، او رو دلداری میده . همچنین در sonic lost world وقتی سونیک فکر کرد که ناکلز و بقیه توسط دستگاه Extractor مردند ، سر افکنده شد .

Extractor             

 

شدو خارپشت

شدو ، رقیب اصلی سونیک هست . اونها تقریبا شبیه هم به نظر می رسند (تا حدی که در Sonic Adventure 2 ، خیلی ها آنها رو با هم اشتباه می گرفتند ) و آنها میتوانند بر سر سرعت ، چالاکی و چابکی و مهارت با هم رقابت کنند که شامل کنترل بی نظمی Chaos Control هم میشود . هر دوی آنها اولین بار یکدیگر رو به عنوان دشمن ملاقات کردند در حالی که هنوز سونیک لجاجت و کینه اش نسبت به شدو را به خاطر مشکلی که برایش با GUN درست کرده بود  نگه داشته بود ، ولی آنها تفاوت هایشان را با یکدیگر کنار گذاشتند تا تشکیل یک تیم بدهند ، برای نجات جهان از نقشه های شوم Gerald Robotnik . از آن پس ، آنها هم دشمن مرگ آور هم شدند هم دوستان یکدیگر .

شدو با هر چیزی که سونیک موافقه ، متضاد هست و از زمانی که آنها برای اولین بار یکدیگر رو ملاقات کردند ، آنها جنگیدند ، بحث و جدل کردند و حتی گاهی اوقات رقابت های کاملا مرگ بار داشتند . اگرچه سونیک هیچ وقت به دنبال گرفتن جان شدو نیست و در معنای واقعی کلمه ، او را دشمن واقعی خودش به حساب نمیاره .  

تفاوت های اخلاقی سونیک و شدو ، به اندازه ی تفاوت سیاه با سفید هست که باعث میشه تا همیشه با هم دعوا داشته باشند . سونیک یک شخصیت شاد ، مستقل و آزاد داره که به دنبال مجراجویی های جالب و باحال هست . در حالی که شدو شخصیت متفکر و اندیشمند ، منزوی و بی رحم و بی نهایت خشن دارد . سونیک یک سری شرایط برای اهدافش داره و هرکاری میکنه تا به نجات جهان کمک کنه . ولی هیچ چیز شدو رو برای رسیدن به اون چیزی که میخواد متوقف نمی کنه ، بدون اینکه هیچ اهمیتی به تاثیر کارش روی شخصی یا چیزی بده . به هر حال ، هیچ کدام به نگرششان درمورد یکدیگر ، توجهی نمیکنند و همیشه تفاوت ها و تضاد هایشان را ، هنوز دلیلی برای مبارزه با یکدیگر می بینند .

سونیک و شدو هر دو یک رابطه ی رقابتی سخت و تند و تیز با یکدیگر ایجاد کردند . سونیک ، شدو را متهم کرد به این که خودش رو از او کپی کرده و شدو هم هنوز با همان عقیده متقابل ، سپری میکنه . این باور هنوز در هر دوی انها باقی مانده چون فکر میکنند خودشان از دیگری بهتر و برترند . اگرچه ، رابطه ی رقابتی آنها با گذشت زمان توسعه یافت و در حال حاضر این رابطه ، بیش تر دوستانه شده .

جدا از تمام رقیبانش ، شدو بیشترین کسی هست که سونیک با او مبارزه و کشمکش میکنه . همان طور که در تمام مبارزاتشان نشان داده شده ، آنها تقریبا به اندازه ی یکدیگر قوی هستند یا شاید هم کاملا . در واقع هیچ کدام ، در هیچ زمینه ای به طوری کمبود ندارند که باعث جدا شدن و برتری مهارت هایشان به نوبه ی خودشون بشه . برای مثال وقتی در مبارزه ، سونیک از نظر سرعت  سریع تر و چابک تر از شدو میشه ، در عوض شدو هم قوی تر و قدرتمند تر از سونیک عمل میکنه که این موضوع تنها سختی و شدت مبارزه ی اونها رو افزایش میده . هردوی اونها یک نیاز تغییر ناپذیر در نشان دادن پیشرفت و ترقی شان در هر مبارزه و رو در رویی  با دشمن دارند و هر چیزی که جنبه ی رقابتی داشته ، برای اونها مناسب و خوب به نظر میاد . البته معمولا سونیک در رقابت ها ، کمی غیر جدی تر از شدو برخورد می کنه و از سنجیدن مهارت هایش در برابر شدو ، لذت میبره .

با وجود تفاوت هایی که دارند ، سونیک و شدو یک نوع احترام خاصی برای همدگیر قائل هستند گرچه این موضوع به خاطر اینکه همیشه درگیر جنگ و جدال هستند ، به ندرت نمایان و آشکار میشه . در طول ماجراجویی هایش ، سونیک قدرت و توانایی های شدو را تحسین کرده و حتی قبول کرده که شدو تنها کسی هست که در مبارزه با سونیک ، شانس پیروزی خواهد داشت و پس از این که شدو خودش رو برای نجات جهان قربانی کرد درsonic adventure 2  ، سونیک شدو رو به عنوان یک خارپشت قهرمان و شجاع تصدیق کرد . همچنین سونیک به شدو در شناخت و تشخیص خوب از بد ،  و انتخاب یک راه منطقی  ایمان داره .

   اتحاد آنها در نبرد بیولیزارد

قطع نظر از چیزی که در ظاهر به نظر می رسند ، سونیک و شدو در حقیقت مشتاق اند که اختلافاتشان را برای بدست آوردن یک چیز خیلی بزرگتر ، کنار بگذارند و آنها در کنار یکدیگر ، یک تیم شکست ناپذیر خواهند بود . در حالت کلی ، همیشه یک کشمکش خیلی زیاد بین سونیک و شدو وجود داره . البته اونها با گذشت زمان بالغ تر شدند و سونیک هم رفتارهای خشن وتند شدو رو بیش تر درک میکنه و قبول داره .

    

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 4 شهریور 1394
شنبه 18 خرداد 1398 06:17 ق.ظ

Hi! I just wanted to ask if you ever have any issues with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing many months of hard work due to no backup. Do you have any methods to prevent hackers?
چهارشنبه 18 بهمن 1396 02:36 ب.ظ
فوق العاده است، چه وب سایت ای است! این وب سایت حقایق مفیدی را برای ما ارائه می دهد، آن را حفظ کنید.
دوشنبه 20 شهریور 1396 03:48 ق.ظ
بلیز نزاشتی که!
دلارام : ببخشید
چهارشنبه 18 مرداد 1396 02:33 ب.ظ
My family every time say that I am killing my time here at
net, except I know I am getting familiarity daily by reading thes nice articles or reviews.
چهارشنبه 11 شهریور 1394 10:58 ق.ظ
پس تیلز کو ؟؟؟
دلارام : نوبت تیلز هم به زودی میرسه .
سه شنبه 10 شهریور 1394 01:30 ق.ظ
از نظر من ارزش سونیک بیشتر از این ک بازی های قشنگش برا وی و وی یو بیاد و فقط تعداد معدودیش برا پلی 3 و ایکس باکس و کامپیوتر بیاد ک البته بیشتر کامپیوتریاش همون نسخه ی وی هستش ک ش تغیر کرده
شب بخیر
دلارام : درسته ! ولی الان دیگه برای کنسول های قدیمی مثل ps1 و ps2 و ... بازی نمی زنند !!!

صبح به خیر
جمعه 6 شهریور 1394 08:51 ب.ظ
عالی بود
میتونی درمورد سونیک بوم بازیش. بگی
البته هر چند خیلی ناموفق بوده
خوبه که برگشتی
دلارام : خیلی ممنون . بسیار خب حتما . فقط من خیلی مصمم هستم که اول به طور کامل مثل همون سایت بیوگرافی سونیک رو تموم کنم و بعد . درمورد ناموفق بودن سونیک بوم هم که ... چه عرض کنم ؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
امکانات جانبی
Emoticon

فال حافظ


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس